şükela:  tümü | bugün
246 entry daha
  • sinyal vermeden yada dörtlü yakmadan önünde zönk diye duran öküzün oğludur bu piç.
  • kendinden başkasını düşünmeyen piçin tekidir, ıslah edilesidir.
  • konya trafiğinin tamamına yakını sinyal vermeden dönen araçlardan oluşmaktadır. bunun cezai bir yaptırımı olmalıdır, ağır para cezası; öyle 300-500 değil hem de... bizim milletimiz artık maddi kayıptan başka hiçbir şeyle iflah olmaz görünüşe göre...
  • (bkz: #48168074)
    edit: link hatası.
  • bir bunu yapanları ifşa etmek için ikincisi de sağ şeritte bile arkadan tampona yaklaşıp taciz edenleri ihbar etmek için arabanın önüne arkasına kamera tesisatı kurmak istediğim tüm küfürlerimin sahibi sürücüdür kendisi.
  • özellikle motor sürücülerini zorda bırakan kişidir efendim lütfen sinyal verdikten sonra da bi zahmet aynaya bakınız
  • böyle bir başlığın olması bile ne kadar iğrenç lan.harbiden üzülüyorum biz nelerle uğraşıyoruz böyle. nereye kadar ?
  • iki gün önce bindiğim taksinin şoförünün yaptığı şey. hatta ne oldu biliyo musunuz. hızlıca döndü ve soldan gelen sipariş motorunun kıçına çarptı. hiç bişey olmamış gibi yollarına devam ettiler. fakat ben yolda taksiciyi uyardım.
  • sürücü değil trafik magandasıdır. kuralsızlığı muhtemelen sadece sinyal vermeden dönmek değil, başka hayati kuralları da ihlal ediyordur.

bu tipler, normal sürücülerin küfür hazinelerini epeyi geliştirmektedir. yani aracını kuralsız bir şekilde lay lay lom sürerken yeni akrabalık bağları geliştirirler.
  • uzun uzun yazmaya gerek yok, orrospu cocugudur. siz de onlardansaniz kirilmaca bozulmaca darilmaca yok. bunun yanida 3 orospu cocugu daha var. bunu yapan onu da yapar. seyir halindeyken telefonla konusur, yol bos sanip kirmizda gecer, kaynak yapar. hepiniz onun bunun cocugusunuz, demis miydim.
8 entry daha