şükela:  tümü | bugün
  • kaza yaptiginda sucu mutlaka karsisindakinde arayan surucudur.
  • ankara'da bolca bulunan sürücü tipidir.
  • insanlarda telekinezi yeteneği olduğunu düşünen şizofren hareketi.
  • arkasındaki araçtakiler olarak kısaca öküz diyoruz efenim.
  • tamamen mental yetersizliktir efendim. asıl merak uyandıran akraba evliliği ürünü bu insanların nasıl olup da hayatlarını idame ettirebildikleridir.
  • bunun bir de tam dönerken sinyal veren versiyonu vardır. ınsani salak yerine koyar bu yavşak tıp. anayolun ortasinda durur gibi yavaşlamışsın, sol kenara yanaşmışsın, araban hafif çapraz, beni de götüne yapıştırmışsın ama sen tam o dönüş anında sinyal vermesen döndüğünü anlayamıyorum katıksız bir gerizekalıyım çünkü. direksiyonu kırarken parmağını uzatıp sinyal koluna dokunuyordur kesin üşengeç puşt.
  • 54 plaka araç sahibidir.
  • bunun birde sinyal vererek döneni var ki o daha beter. sinyalini vermesiyle seridin degismesi ayni saniye icerisinde oluyor. sinyali verince butun seritler kendisinin zannedenler potansiyel trafik canavarlardir.
  • dün etimesguttan keçiörene gittim, yolda sadece ve sadece 1 tane sinyal veren sürü vardı benden başka. ankara trafiğinde çok bulunan sürücü türüdür. bu arkadaşların para cezasıyla değil odunla cezalandırılması lazım. bakın arada insan farkına varmaz unutur olur böyle şeyler, ama bir şehirde kimse mi sinyal vermez ya.

ayrıca siz şerit değiştirmek için sinyal verdiğinizde 500 metre arkadaki sürücü sellektör yaparak hızlanır ki siz onun şeridine girmeyin.