• altınoluğa 4km uzakta 2. lig topcularının garsonluk yaptığı ütopik kamp mekanı, yan çadırda kim olduğunu asla tahmin edemediğiniz kuzey komşularımızın vatandaşlarını barındıran sevgi yuvası.
  • buraya 2012 yılında ilk kez gidip çok beğenmiştim. hatta esas planımız olan olympos'a giderken 1 günlük mola olarak planlamış fakat 10 günlük tatilin 3 gününü burada geçirmiştik. çok konforlu bir çadır kampıydı ve ayrılırken gerçekten üzülmüştük ve tatilin geri kalanında deneyimlediğimiz 5-6 farklı çadır kampında bir türlü aynı konforu yakalayamamıştık. 2016 yılında bir kez daha çadır kampında konaklama şansına sahip oldum ve kampın 4 senede ne kadar geliştiğini ve değiştiğini fark ettim. 2012 yılında işletmenin çadır sayısı çok daha azdı, kendi çadırınızı kuracağınız alan daha çoktu. artık kendi çadırlarının sayısını arttırmışlar. çadırlarını euro palet üzerine koymuşlar, içine de bildiğin yatak atmışlar (bunu bu sene konakladığım diğer çadır kamplarında da gördüm, eskiden yoktu hiçbirinde). 4 yataklı çadırları için gecelik 60 tl istediler, bunu da not olarak düşeyim. kendi çadırınızı kurmak isterseniz daha ucuz elbette ama ne kadar olduğunu hatırlamıyorum. otomobilinizi çadırınızın yanına alabiliyorsunuz, otoparkları da var, otomobil için ekstra para istemiyorlar. bunun dışında gördüğüm kadarıyla ahşap piknik masa ve sandalyelerinden alıp turuncu branda ile kaplayıp her çadırın önüne koymuşlar. her çadırın yanında buzdolabı ve üçlü priz var, eskiden var mıydı hatırlayamadım. bu senekiler ile birlikte 10dan fazla çadır kampını ziyaret etme şansı bulmuşumdur, içlerinden en iyisinin sır kampı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. kampın hemen yanında çok güzel, küçük bir plajı var. buraya dışarıdan da insanlar gelip denize girebiliyorlar. kampta kalan insanlar da fena değil, düzgün insanlar. tuvaleti banyosu da bir kampa göre temiz sayılır. felaket olanları gördükten sonra tertemiz bile diyebilirim. aile ile çoluk çocuk tombalak ya da arkadaşlar ile birlikte gidip rahatlıkla kalınabilir.
  • (bkz: sır motel)
hesabın var mı? giriş yap