şükela:  tümü | bugün
  • kesin bir halt yemiştir.

zaruri edit: sıradan bir günde sevgilisine çiçek vererek bu başlığın açılmasına sebep olan, kendisine zamanında burada methiyeler düzülen, ancak aylar sonra başlığın başıma kaldığını görmemle beni tezimde haklı çıkaran boyu devrilesice erkektir aynı zamanda. *
  • normalde özel günleri bile doğru düzgün hatırlamayan bir erkek ise muhtemelen bir gün kadar önce sevgilisini aldatmış erkektir...
  • "her şey çiçekle olmuyo be güzelim" denilebilecek erkek de olabilir kendisi.
  • en iyi ihtimalle baskasini dusunerek 31 cekmistir.
  • kendisi pekala bir başak burcu erkeği olabilir. önemli olan burç değil, hissiyat zira.
  • önemli bir gün olduğunu düşünen erkektir.
  • özel günlerde sevgilisine çiçek falan vermez. sevgilisi de çıkıp tek kelime laf edemez. aslında düşününce mantıklı bi hareketmiş gibi geldi bana.
  • kadın mantalitesinden bakarsak "kadın ruhunu çözen" erkektir.
  • diğer erkekler için kötü örnek oluşturduğundan, dövülmek suretiyle bu alışkanlığından vazgeçirilmesi gereken erkektir.
  • kesin içine tükürmüştür. gerçi hamburgerde oluyordu o.
    kıçına falan sürmüştür. sapıyla burnunu kurcalamıştır. bi bok yemiştir çiçek veren erkek yani.
    hanımlar, size sesleniyorum. "öy nö gözööl," diye alıvermeyin hemen hanımlar. o işte bir iş var hanımlar.
    beyler, bi rahat durun amına koyum durduk yere çiçek vermek de nesi ya?