şükela:  tümü | bugün
  • ve genelde o uzun bekleyişin ardından sıra size geldiğinde işiniz 2 dk da hallolur.
  • can sıkar. ya bunların çok çeşidi var ama en bilinenleri kasada bütün ürününü geçirir, kasiyer fişi keser ve bomba cümle gelir: "yaa iki camel box verirsen". en başta söyleyeceğini en sona bırakarak süreci daha da uzatır.

(bkz: sizi bana sayıyla mı veriyorlar)
  • bir gözün sayımatik deyken diğer gözün duvarda ki asılı saatte olması. her sıra ding dong ettiğinde sıranın sende olmayacağını bu kadar hızlı gelmeyeceğini bildiğin halde her ding dong sıra sesine umutla bakmak. içinden de inşallah öğle molasına denk gelmem dediğinin umutlu bekleyiş.

senden hemen öncekinin sırasının gelmesi demek bir sonrakinin sen olacağı ümididir. ve önündeki genellikle cahil olup beklerken ki havale makbuzunu doldurmayıp gişe memurunun ikazı neticesinde doldurmaya başlayıp, zamanın afedersiniz amına koymasıdır.

sizi bilmem ama hep bana böyle denyolar denk geliyor.

kalkıp sövsem mi bilemedim şimdi.
  • bitmez amk, şifreyi yanlış girer, ibanı cüzdanın iç gözünden çıkarmaya çalışır, bulamazsa veysel sanin ibani ver hele diye başka birini arar...
    kafasına kürek vurasınız gelir.
  • atm fobimin sebebidir bu kişiler.haspaam para çekmeye çalışıyor bir saat ben makineyi formatlarım o sürede.
  • murhpy kanunu
  • ayrıca atm'ye yönelirken peyda olan kişiler hadisesine paralel olarak, çift atm olan banka önlerinde, doğal olarak az kişi olan atm kuyruğuna girersiniz ancak ne hikmetse daha çok kişinin olduğu diğer sıra sizin girdiğiniz sıradan hızlı ilerler ve içinizden "hay a.q." dersiniz. yapacak bir şey yoktur, yine beklersiniz.