şükela:  tümü | bugün
  • eski lara yolunda konuşlu iki yıllık kebapçı. lezzet ve sunum noktasında kaliteyi tutturmuşlar. lakin, her geçen gün misafir ile ilgilenme, siparişleri doğru alıp buluşturma konusunda fecaat yaratmaya başladılar. haftasonu akşamları ve pazar sabahı kahvaltısı dışında, yine de şehrin en iyilerindendir. ilkbaharda güneşi batırırken arşı selamlamanın keyifli olduğu şükela mekanlardandır.
  • antalya lara'da yer alan en iyi kebapçı diyebilirim. mekan girişinde bizi karşılayan personelin gecenin sonuna kadar göstermiş olduğu ilgi ve alaka bizi çok memnun etti. başlarda yoğunluktan ötürü hizmet biraz yavaştı ama sonraları bu durum düzeldi. tekrar söylüyorum, personel inanılmaz sıcak kanlı. buraya has spesiyal lezzetleri nedir bilemiyorum ama, omentuma* sarılı ciğer şiş efsaneydi diyebilirim. arkadaşım beyti söyledi. beytinin hamur kısmını çok kalın bulduğum için pek beğenmedim. ara sıcakları ve mezeleri oldukça lezzetli. adı "f" ile başlayan bir meze vardı, sanırım adı fatteh. içinde tereyağında kavrulmuş kaju, nohut ve çıtır hamur parçaları gibi bir şey vardı. bu kavrulan gıdaların hepsini yoğurda ekleyip, üzerine tereyağı gezdirmişlerdi. samimi söylüyorum inanılmaz lezzetliydi. denemenizi nacizane öneriyorum.

35'lik rakıya, içli köfteye, beytiye, perde ciğere, üç farklı mezeye, salataya ve tatlıya ödediğimiz fiyat 240 tl idi. hizmet, kalite, lezzet ve fiyat çok başarılı. antalya'da kebabın yanına rakı demlenmek isteyen herkes buraya uğramalı.
  • humusun üzerine rendelenmiş kaşar döküp fırına atan , acaip acaip kombinasyonları instagramda paylaşan sözde kebapçı . eminim bir çoğu menüsünde bile yoktur.

bu yorumun daha masumunu ve eğlencelisini instagram hesabindan çat diye silmek kolay... yiyorsa buradanda silersin *