• an itibariyle 1 amerikan doları yaklaşık 110 sırbistan dinarı'dır.
  • 100'lük olanının üzerinde nicola tesla'yı barındıran paradır. 1 euro'ya karşılık yaklaşık 120 adet bu paradan alabilirsiniz. türk parasıyla karşılaştırıp çok değersiz olduğu kanısına varmak çok yanlış olur. euro karşısında son zamanlarda gayet iyi atakları vardır.
  • şunun şurasında bir sene önce 2017 yazında 1 tl 30 dinar'a karşılık gelirken şu anda 20 dinar'a karşılık geliyor. bir senede tl karşısında %50 değer kazanmış. ab'nin almadığı 7 milyon nüfuslu bir ülkenin para biriminden bahsediyoruz.

yalnız o değil de ülke çok güzel batıyor.
  • an itibari ile 1 tl 16 dinara düşmüştür 3 sene önce 1tl 46 dinarken sırbistan’da zengin gibi gezerken 8 ay önce fiyatlar türkiye ile aynıydı şimdi iyice yerin dibine batmışız yinede avrupadan uygundur (bkz: ytd)
  • 7 mayıs 2017de 1 tl = 30 dinar
    tam 3 yıl sonra bugun 1 tl = 15 dinar
  • şimdi 1 tl olmuş 14 dinar, emeği geçen tüm yöneticilerimize sonsuz teşekkürler. yakında kıçımıza giyecek don bulmayacağız.
  • bugün 1 tl 12,93 sırp dinarı olmuştur
  • an itibariyle 1 lira =12,30 dinar.
  • an itibariyle 1 tl 7/8 dinar seviyesindedir.
  • iki sene önce dinar/tl 0,05 gibi bir şeydi ve ben bir mekanda unutmam 2700 dinar gibi bir hesap ödediğimde çok mutlu olmuş 1000 dinar da bahşiş vermiştim. adamın gözleri açılmıştı. şimdi kaldığım yerden taksiyle zemuna 800 dinara geldim hacı 100 lira yapıyor anasını satıyım. 2700 dinar hesap da 335 lira hey gidi hey artık buralara da gelemeyiz biz
hesabın var mı? giriş yap