• adanalı iki gençten oluşan müzik grubumsu. kim dinliyor emin değilim ama spotify viral listelerinde ilk sıralardalar bir süredir.

youtube sayfası
  • spotify sayesinde maruz kaldım kendilerine. şu yapılan şeye müzik diyenler için hiçbir kelimemi harcamak istemiyorum. trollüğün de bir sınırı var. yaptıkları şey bok gibi değil bildiğin bok. alın size yaptıkları bi rezalet.
    şırdan gang
  • 2. albümleri "the şırdan theory"

1. mercedes (mardin freestyle)
    2. dal kalkar kartal sarkar
    3. ortam kızı milli marşı
    4. protein tozu
    5. pexar (interlude)
    6. geldin mi
    7. amım var
    8. kuru fasulye
    9. kocaman bir şırdan
    10. bol bol

parçalarından oluşmaktadır. bir şırdansever olarak ağzımın suyu akarak dinliyor ve başarılarının devamını sikiyorum.
  • şarkıyı yapmadan önce de tanıdığım çok nacizane insanların yeni grubu. grup 8 kişiden oluşmaktadır. grup çıkmadan önce adana'nın çeşitleri barlarında alternatif rock ve rap genrelarında çalmıştır. 2019'da turne planları mevcuttur.

ilk albümleri ana solistin suriyeden gelen ailesi ve yaşadıkları zorlukları anlatır. çiğ köfteci suriyeli şarkısı annesine ithafen yazılmıştır. saçma görünen şarkılarında çok derin anlamlar yatmakta, hepsine başarılar diliyorum.
  • karabiber parçasını dinleyin dinlettirin efenim.
  • 3. albümleri kısa süre önce çıkmış olan grup.
  • ortadan kayboldular :(
  • bunu açıp dinleyen ağır maldır. nokta.
  • spotify 'ın haftalık keşfime zorla soktuğu ve spotify'dan soğumama sebep olan grup.
  • 2. albümlerini en haşin duygularımla beklediğim kahrolası yavşak grup.
hesabın var mı? giriş yap