• (bkz: şire)
  • der ki; degerli bir kadin kotu bir erkegin eline dusende, itin onune atilmis mundara doner..
  • vampire the masquarade ya da vampire the dark ages'te vampir ebeveyni olarak açıklanabilecek, bir insan ya da canlı'yı embrace edip onu vampir yapan ve eğiten kişi. bazen embrace eden ve eğiten kişinin farklı olduğu durumlar görülür. bu gibi durumlarda eğiten kişi gerçek baba olarak kabul edilir çünkü güçlerin çok büyük bölümü kanla değil, eğitimle kazanılır.
  • bü türküyü dinlerken aklımdan sadece meltem cumbul'un gönül yarasında "dar hejiroke" dinledikten sonra ağlaması üzerine yaptığı $u yorum geçiyor, sadece bununla tanımlayabiliyorum;

"bu türküye ağlamak için kürtçe bilmek mi gerekir ağabey?"
  • (bkz: sire records)
  • ks. security incident response engineer
  • parafinli ya da plastik kumaştan yapılan, su geçirmez giysi.
  • ing. fiil anlamı için (bkz: beget)
  • akustik gitar arayışım sırasında, marcus miller bass'larıyla tanınsa da, akustik gitar konusunda da tavsiye edilen markalardan biri olarak ortaya çıkan güzel gitarların markası.

bütçeleri azıcık yüksek olsa da özellikle r7 serisi güzel.
    keşke kiralayarak deneme servisleri türkiye'de de olsa. amerika'da guitar center'in benzer servisleri var. şimdi kiralayamadığım için senkop müzik'e gidip baş ağrıtmak zorundayım.
  • r3gsvs model sıb preamp'li cutaway akustik gitarı gerçekten çok güzel tınlayan gitar markası.

bugün senkop müzik'te saatlerce denedikten sonra kendisini çok beğenerek aldım.
    yeni bir takım tel ile birlikte fatih yılmaz'ın atölyesine ışınlanıp yeni telleri taktırıp ayarları tamamladıktan sonra aşırı mutlu bir cuma gecesi geçiriyorum.

aklında soru işaretleri olanlar varsa bu gitar gerçekten güzel bir gitar. almasanız bile, gitar arayışınızda mutlaka şans vermenizi tavsiye ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap