• antalya belek de bulunan, geçen sene magic life ın aldıgı otel
  • eski urcan'ın yerinde sarıyer'de açılmış olan, halen de arnavutköy'e taşınmış bulunan balık lokantası
  • sireneye bakarsınız denizi görürsünüz...huzuru bulursunuz dalga sesinde...umutlarınızı yüklersiniz umutlarına...fırtınasını beklersiniz kendi fırtınanızı yasayabilmek için...içinizdeki sevgiyi görürsünüz derinlerde...fırtınanın geçicegini de bilirsiniz...herseyin düzelecegini de...hayatın hep olması gerektigi gibi ilerledigi de fısıldanır kulagınıza...inanmalı mı dediklerine? süpheniz varsa arkanızı dönüp kuraklıgınızda yasamaya devam edin.
  • eline açık çek tutusturduk...limuzinlerle kapıdan aldık...niye?! ilk kısa filmimizde rol alsın, söhretine söhret katsın diye:) ...bir de üstüne böle "aman ben bugün çok yorgunum, bugün çekim yapmasak mı?!" deyip zaten daralan zamanımda iyice yüregime indiren (herkese söyledigim gibi-eeee film cekmek cok zor!)) bas oyuncum (bkz: aslansın kaplansın)
  • "bir tek kendi söküğünü dikemeyen" maharetli bir terzidir sirene; içinde yaşadığım oksijen çadırı onun eseridir.. umarım bir gün kendisini de ısıtacak bir battaniye edinebilir...
  • (bkz: sirena)
  • bilmiyor bu, anlamıyor.. telefonla konuşmayı kafede oturmakla aynı şey sanıyor... ööle sessiz bekliyor.. sanki camdan kar yağışını seyreder gibi... ama olmaz ki öyle... kimse öğretmemiş ona; sessizlik* korkutur insanları...
  • kendisini saydamlastırmaya basladıgını düsündügüm, telefonları son zamanlarda asabi acısından dolayı kendisini aramaya da ayrıca korktugum ve bunun için üzüldügüm, özledigim dost.
    oguz atay misali "ben buradayım sevgili okuyucum, sen neredesin acaba?..."
  • şunun şurasında iki günlük tatile ikna edebilmek için en az bir hafta dil dökmek zorunda kaldıgımız, bir dakika önce %85 geliyorum deyip, bir dakika sonra yok gelmiyorum diyen dost...nam-ı diger fırdöndü!:)
    ama en sonunda ikna ettik...azmimiz ve ısrarlarımızın sonucunu gördük..mutluyuz huzurluyuz:)
  • kapadokya gezisinde her ne kadar isteksiz olsa da içinde bir yerde eglendigini hissettigini dönüs yolunda sarfettigi "bu nasıl birşeydi güzel miydi kötü müydü anlayamadım ":) cümlesiyle hissettigim, geziye anlam katan canım dostum...yol fatihimiz...:) (bkz: pantokrator isa)
hesabın var mı? giriş yap