• antalya belek de bulunan, geçen sene magic life ın aldıgı otel
  • iyi güzel de, sanırım benim için sadece kağıt üzerinde..
    kim olduğunu, ne olacağını bilen.. planlayabilengillerden miyiz ki biz??
    ne diye uğraşıyoruz..
    hayal kurup kendini kandırma devri, sihirli ingiliz köşesiyle beraber geçip gitti
    18 yaşından küçüklerin izlemesi için uygun olmayan hayatlarımızda
    nereye gidiyoruz şimdi?

iyinin ve kötünün ötesinde;
    kesfedecek bir yer kaldı mı ki..
  • kanada'daki çeviri destek ünitesi*
  • geleceğin oğuz atay çevirmeni - olacağını umuyoruz...
  • dahil olmak istediğim koro. konser introsu belledikleri müziğin de ismi aynı zamanda.

tertemiz müzik yapma, şarkı söyleme işini çoktan halletmiş olan bu koro, belli ki müziğe konsere çıkmadan çok öncesinden hakim oluyor olsa ki sahnede bu kadar güzel şovlayabiliyor. volkan akkoç'un koroyla iletişimi de öylesine güzel ve an'da ki, bu da müziğin canlı dinlenmesinin keyfini sonuna kadar sürdürüyor insana. tebrikler emeklerine.
  • yine de sormadan edemiyorum kendisine;

bok mu var kanada'da ???
  • bulgarcada beyaz peynir demek (??????). kaşar ise kaşkaval.
  • türkiye'nin ilk ve tek aktif kadın korosu. volkan akkoç şefliğinde 2014'ten beri faaliyet göstermektedir.

8 mart dünya emekçi kadınlar günü'ne ithafen hazırladıkları benim adım kadın performansı için burdan alalım.
  • belek bölgesinde yer alan %90 civarında 50-60 yaşlarında ingilizin sap erkeklerin kaldığı bir oteldir. otel hizmet seviyesi belek bölgesine yakışmamaktadır. içkiler adı sanı duyulmamış markalardan oluşmaktadır ve google yorumları gerçeği yansıtmamamktadır.
  • yukarıdaki yazarla aynı yerde kaldığıma şüphe ettim bir anda. ya da sistemi değiştirmişlerdir bilemiyorum.

mutfağı şahane. herkese tavsiye ederim.

içki menüsü için;

görsel

sağ tarafta chargable lar var ama tabi gerek bile yok o kadar içkinin arasında.

odadan da bir manzara ; :)

iyi bayramlar

görsel
hesabın var mı? giriş yap