şükela:  tümü | bugün
  • sihirli parmakların beraberinde büyülü de bir sese sahip olan şanslı kişidir. ayrıca şarap dolduran, peynir kesen ellerin dert görmesin diyorum, devamını bekliyorum. *
  • piyanosunun üzerinde metronomu olmak istediğim kişidir. böyle bir sağa bir sola bir sağa bir sola...tık tık tık...aslında piyanist şantöz olan bu hanım kişi düğünlerde çalar söyler, bilumum izdivaçlara tanıklık eder. en son fikirtepe civarlarında bir düğün salonunda çaldığı söylenmektedir ki ısrarla gidip dinlemek istiyorum, gerekirse bu uğurda evlenedebilirim.*
    ayrıca kendisi doğum gününde yamacında olamadığım ve bilumum tacizler eşliğinde kutlayamadığım canözüdür. kırk gün kırk gece sürecek olan doğum günü kutlamalarına acilen start vermesini bekliyorum.*
  • çaylaklığı bitip aramıza dönmesini dört gözle beklediğim suserdir.
  • hem kendi hem şarkıları özlenen güzel kadın.
    neden kış bitmiyor ki sanki.
  • durup dururken bir sarkı yazar, hayatın icinize cökmesine neden olur. aynı mahallenin cocukları olmamızdan olsa gerek, cözmeye calısmadan birbirimizin dilini, bir sekilde anlarız kendimizi. bambaska dünya hallerinden bahsederken bile vardıgımız yer hep aynıdır. aynı yolları yürür dururuz bazen hic farketmeden.

yani bizim mahallenin yolu bir gariptir,

o yol ki; nice sairler nice yazarlar yürümüstür de,
    bulamamıslardır
    düsürdükleri
    aşklarını...

mahalle sakini olan bizlerse
    aramıyoruz...
    biz sadece
    yürüyoruz...
  • ozlenince kulağıma müziği gelir. zihnimde gülen güzel yüzü belirir. saçları eser rüzgarın yerine evde. gecenin köründe kapanan göz kapaklarıma iki kibrit çöpü çatıp, arabaya atlanıp, iki laflayıp gelivermek istenir.
  • pek hesna ziyadesiyle müstesna hanende. ayrıca nikahta keramet vardır diyerek, en kısa zaman da tek taşımı, çikolata mı, bi de valide mi alıp kapısına dayanacağımdır. ve fakat allah şaşırtmasın;

(bkz: yanlislikla nikah memurunun ayagina basmak)

*
  • rakı balık sofrasında karşılıklı oturup efkar dağıtmak istediğimdir. ayrıca asker dönüşü kendisini yapıştırıcam kendime.*
  • welcome back güzelidir kendisi.
  • çok tatli sohbeti var bu kadinin. bi de karizma bakislari.. duyduk sesi de pek büyüleyiciymiş. ben en çok bestelerini merak ediyom. bi de aşçılığını..