• müzikle ilgili entrylerini merak ve heyecanla beklediğim 6. nesil piyanist yazar, aynı zamanda da bir hayvansever * hoşgelmiştir kendisi sözlüğe!
  • sözlüğe hoş gelmiş, sefalar getirmiş yeni yazar. bir sonraki tabu zirvesinin potansiyel katılımcısı.
  • halden anlayan, tanıdıkça daha da sevilmesi farz olan güzel hatun, güzel insan. potansiyel tiramisu tüketicim!
  • masal evi isimli mekanda,ugrassak denk getiremiyecegimiz,önemli müzisyenlerden olusan bir grubun gece muhabbetinde tanıstıgım,tanıstıktan sonra ögrencilerinin cok sanslı olduklarını düsündügüm muhabbet insanı.*.ayrıca buz istemeseydi* o kadar güler miydik ? gülmezdik tabi.umarım sık sık sahnelerde ve muhabbet edebilecegimiz bi yerlerde denk gelirim kendilerine.
  • yeni sezona sakat girecek topçu. muhbirlerimden aldığım istihbahara göre, yeni pop sezonuna bomba gibi girmesi beklenen bu sevgili arkadaşımız, tatilde dizinden sakatlanarak sevenlerini korkutmuş. şimdilik tekerlekli iskemle ile gezdirilen ismin, bu günlerini nasıl dillendireceği merakla bekleniyormuş pop pardon top camiasında...
  • kıbrıs tatilini oturarak geçirmeyi deneyen piyanist.
  • pek romantik pek keyifli balkonunda yorumlarıyla canıma can katan kaydırak fatihi, yün alerjiklisi...daha ne mamalar yapacağım canım örtmenim!..
  • sihirli parmakların beraberinde büyülü de bir sese sahip olan şanslı kişidir. ayrıca şarap dolduran, peynir kesen ellerin dert görmesin diyorum, devamını bekliyorum. *
  • çok tatli sohbeti var bu kadinin. bi de karizma bakislari.. duyduk sesi de pek büyüleyiciymiş. ben en çok bestelerini merak ediyom. bi de aşçılığını..
  • çaylaklığı bitip aramıza dönmesini dört gözle beklediğim suserdir.
hesabın var mı? giriş yap