• "en ufak detay benden soruluyor. sebze çorbasına koyulacak etin kuzu eti mi dana eti mi olacağından tutun, o gün hangi oyunu ne kadar oynaması gerektiğine kadar her şeyi hesaplıyorum." demiş bir röportajında.
    bu ünlüler de bi tuhaf oluyorlar çocuk sahibi olunca. dünya üzerindeki annelerin çok büyük bir çoğunluğu sizin bu bahsettiğiniz şeyleri fazlasıyla zaten yapıyorlar. bazıları yaparken farkına bile varmıyordur hatta. hayır anlamıyorum ki bu durumu büyütmek, abartmak neden? çocuğunun çorbasına kuzu eti mi dana eti mi konulacağına da biz karar vermeyelim bi zahmet yapıver yani.
  • okan bayülgen'in iyi bir çocuk olmasının nedeni..

(bkz: iyi çocuk olursanız şirinleri görebilirsiniz)
  • bunca yıllık bir boku da beğenmeyen ekşiciyim, böyle beğenmediğimi görmedim.
  • kocasıynan beraber her şeylerden nefret ettiğini beyan eden kız. koca kontenjanından röportaj veren kadınlardan da nefret ediyor mu acep?
  • nostaljik fransız filmlerinin aktristlerine mümkün olduğu kadar benzemeye çalışan ve çerkez genetiğinden gelen çilli, beyaz-pembe cildi ve hem seksi hem çocuksu bardot-vari yüz hatlarıyla bunu handiyse doğallaştıran, yaşından küçük gösteren, lolitamsı, klasik topuzlarla converse "sneaker"larını kombinleyebilen, nihayetinde marka bağımlısı ve yaratıcılığı eminönünden aldığı boncuklarla bilezik yapmak ve saçına kolye takmakla sınırlı bir tüketici olan, instagramda paylaştığı fotoğraflardan anladığım kadarıyla, kendine meftun, karadut ile böğürtleni ayırmaktan aciz ve de yakın arkadaşının düğününe beyaz bir gece elbisesiyle katılıp rol çalmaya heves edecek kadar narsist, muhtemelen yakın çevresinde tatlı ve çılgın diye tabir edilen, en büyük projesi kendisi olan frankofon hanım kızımız.
  • melis alphan'a laf sokmaya çalıştığı tvitlerinden dolayı haberdar olduğum reklamcı. alphan'ın zorlama stilini alaya alması üzerine 'biz çalışan kadınlar üretir yaratırız ama sen anca moda falan yazarsın' şeklinde ultra komik cevabıyla google'a uzanmam bir oldu. yaklaşık 5-6 dk'lık bir gezinme sonrası zamanında alametifarika'da çalıştığını, okan bayülgen'le evlendikten birkaç ay sonra kendi şirketini kurduğunu ve müşterileri arasına tv8'in girdiğini (tam o dönem okan tv8'de programlar yapıyordu ama fesatlık etmiyoruz tabii) görmüş oldum. '..sen anca moda falan yazarsın' dediği melis alphan'ı ise bana sorsalar direkt çevre hassasiyeti, bu konuda harcadığı efor ve köşe yazıları gelir aklıma, moda köşesi olduğunu bile unutmuşum. zaten melis alphan 'şirin hanım nobelli bilim kadınısınız da bizim mi haberimiz yok ahsdhsdhas' türü bir cevabı rt'leyerek kendisine cevabını vermiştir.

stiline gelince, gördüğüm onca görsele dayanarak en saçma ve cesaret isteyen şeyleri giymeye kasıp dikkat çeken bir tarz yaratmaya çalışan lise kızından farkı yok (asena erkin jr.) o ekolün başarılısına örnek tuba ünsal'dır. bildiğin alt-üst pijamayla partiye katılıp ışıldar kadın.

velhasıl şirin'ciğim, şayet ki buraları okuyorsan; gerçekten cool olanla cool olmaya çalışan arasındaki o çizgi ince bile değil, öküz gibi aşikar afedersin. bilmem kaç binlerdeki takipçilerini, tanınırlığını, ve bordrolu çalışandan iş sahibi kariyer kadınına dönüşme sürecini, bağladığın müşterilerin en azından bir kısmını borçlu olduğun kocanı unutup kimsenin karısı kızı olmadan tanınan yazarlara artislenmeden önce sümsüğü yiyip aşağı oturacağını da bilmeli insan. sonunda kepaze olmak da var maazallah.
  • türkiye'de "ballı" bir kesim var. bunların değişik bir mühalefet anlayışları var. paranın kazanılma şeklinde bir sorun görmezler pek, ya da yapısal bir sorun görmezler, var olan sorunlar da bir çeşit konjonktürel, duruma özgü sorunlardır. asıl dertleri paranın nasıl harcandığı ile ilgilidir. doğum gününü şöyle değil de böyle kutlamış, yok şurada doğurmamış da, burada doğurmuş.
    müdürüm, bunlar ikincil sorunlar!!! ama sırf bunlara muhalefet yaparak bu ülkede uzun yıllardır "muhalafet var işte, kim yok diyebilir ki" dendiği için yadırgamamak gerek.
    yani demem o ki, şirin hanım da, değerli eşi de bu çeşit muhalefetin yılmaz temsilcilerindendirler.
  • siradisi olmaya calisan herhangi biri kadar siradan
  • über gereksiz bir polemiği tuba ünsal'dan ayar yemeyi başarana kadar zorlamış twitçi bi hanım.

(bkz: tuba ünsal)
  • burayı okuyacağını bilerek gönül rahatlığı içinde söylüyorum ki kocasının popülerliğinin ekmeğini yiyen şahıs.
hesabın var mı? giriş yap