şükela:  tümü | bugün soru sor
127 entry daha
 • bir saniye viacom ve turner nasıl lisans vermiş ? büyük ihtimalle kaçal bir durum söz konusu araştırılsın.
 • evinde kürtçe konuşulan bir bebeğin veya çocuğun televizyondan da kürtçe çizgi film izlemesi durumudur. yapmayın etmeyin bırakın şirinler izlesin çocuklar medtv veya artık hangi isimle yayın yapıyorsa faşizm sıçmığı kanalları izleyeceğine
 • ulan istanbulda izmirde tüm dost sandığınız insanlar sizi en ufak şey için satabilecekken kürt dediğin ırk dostu için gerekirse canını ortaya koyar 1 saniye düşünmeden hayatı boyunca şehrinden çıkmadan kürtleri tanımadan boş muhabbet yapanları sikeyim babam karşıyakalı annem hançepekli kimse benden daha iyi bilemez türk kürt arasındaki farkı ve o fark sadece sizin gibi faşist orospu çocuklarının tutumu başka hiç bir şey değil
 • kimin rahatsız olduğunu anlayamadığım durumdur.

  akpliler desek, adamlar açılımın babasını yaptı, 2009'da trt şeş yayın hayatına başladı.

  hdpliler desek, çok komik olacak, o yüzden demiyorum.

  chpliler desek, gerek şu anki mevcut parti yönetiminin siyasi görüşü, gerek seçmeninin demokrasiye dair söylemleri ve gerekse akp'nin çoğunluğu sağlamaması için hdp'ye verdikleri destek sebebiyle alakasız olacak.

  mhpliler desek, şu an erdoğan ve akp ile birlikteler. ayrıca eski yasakçı zihniyetten oldukça uzaklar.

  her daim halkların kardeşliğini savunan sosyalist ve komünist arkadaşlar ise zaten bunu çok geç kalmış bir uygulama olarak görmekteler.

  geriye bir tek iyi partililer kalıyor gibi görünse de meral akşener'in seçimler öncesi güneydoğu turunda bölgedeki iyi partililer tarafından kürtçe pankartlarla karşılanması ve bunun da sayın akşener tarafından memnuniyetle karşılanması düşünüldüğünde, iyi partililerin de bu durumdan rahatsız olmaması gerektiği anlaşılıyor.
 • ülkenizdeki arapça tabelalara takılmayıp buna takılıyorsanız ananınızın karnından uluyarak doğmuşsunuz demek de isterim, neyse kalkın da devamlanın.
 • embesillerin elektrik, eşek ve molotof esprilerine aracı olmuştur.

  bırakın çocuklar çizgi film izlesin hayvan herifler. şirinler mutluluktur.
 • (bkz: vallah gargamel bize bakmiii)
  (bkz: kendime çay içiyorum gargamel heval sen napiyorsundur)
  (bkz: şirin baba eve geldiiii ?)