• yemeksepetinden 50 tl'lik indirim çeki kazandığım dükkan. fakat fiyatlara bakınca en uygun 500 liradan başlayan takıları alacak gücüm olmadığından isteyen olursa promosyon kodunu verebilirim.
  • başka bir firmanın muhtemelen "kullanıcı hatası" olarak değerlendirip tamirat ücreti talep edeceği pırlanta yüzüğün eksik olan taşını, ücretsiz şekilde tamamlayarak geri gönderdiler. ben müşteri olarak memnunum firmadan.
  • internetten piyasaya göre oldukça uygun fiyatlara pırlanta ve tektaş yüzük alınabilen bir mağaza.

http://www.siriuspirlanta.com/
  • hayır sakın kimse alışveriş yapmasın buradan
    alırken evet uygun görünüyor ve çeşit de fazla
    ama eğer bir gün takıları bozdurmak isterseniz değerinin çok altında kayıpla bozduruyor.
    normal bir kuyumcuda değer kaybı % 30-40 arasında olması gerekirken sirius pırlantada bu kayıp % 80 lerde geziyor
    4000 tl ye alınan bir ürünü 1 yıl sonra 700 tl ye alabileceklerini, üründe kullanılan taşların artık ikinci el olduğunu ve başka bir parçada kullanılamayacağını dolayısıyla da değerini kaybettiğini açıklayan bir firmadır..

tabi henüz yazar olamadığım için bu yazdıklarımı kimsenin göremeyeceği ve kimseye bir faydamın dokunamayacağı da ayrı bir hezeyandır :(
  • buradan eşime safir taşlı bir yüzük aldım. daha bir yıl olmadı taşında çatlak oluştu veya aldığımızda vardı. mağaza taşın çatlamasının doğal olduğunu çatlağın taşın gerçek olduğunun göstergesi olduğu söylendi. hatta kusurun çatlak olmadığı taşın içinde iz olduğu söylendi. ben taşın değiştirileceğini düşünmüştüm. açıkçası tatmin edici cevap almadım. bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.
  • pırlanta sektörünün ilk ve en büyük e-ticaret sitelerinden birine sahip pırlanta markası. uzmanlık alanı altın üzerine pırlantalı takılar üretmek olan sirius pırlanta, 2008 yılından beri online satış yapıyor.
  • yaptığım araştırma sonucu nişan yüzüğü ve alyans modellerinde en çok çeşit ve makul sayılabilecek fiyatlar burada var. maalesef tek mağazaları istanbul'daymış.
hesabın var mı? giriş yap