• sabah akşam içip mideyi delmemek için içine bal da karıştırılması gerekiyormuş. bu arada sirke de elma sirkesi olacak.
  • ateş düşürmek için ficuda tamponla uygulanır ya da arabadan kireç lekesi çıkartmakta kullanılır sıvı.

içilecek birşey değildir yani. bunu içip zayıflamaya çalışana kadar boğazını tutunsana kız apla! akıl fikir yani...
  • ulan,

suyu sek icebiliyoruz, sirkeyi salataya koyabiliyoruz da, ikisini karistirinca mi icilmeyecek bir sey oluyor? sirke ve su lan! hani uber bir kimya bilgim yok ama nasil bir tepkimeye girebilirler abi en fazla? vallahi aydinlanmak istiyorum. yaniliyorsam dogrusunu ogrenmek isterim.

vay arkadas!

kafalar gene bi milyon.

iyi haftalar.
  • bir dönem içinde büyüdüğüm karışım. dur durak bilmeyen ateş nöbetlerimin ailem tarafından kullanılmış panzehri. hey gidi gunler be.. turşu misali gezdiğim gun sayısı az değildir. gercekten de işe yarar, uçuculuğundan dolayı vücudu hızlı bir şekilde soğutur.
  • kullanıp kullanmamakta tereddütte kaldığım su. yeğenimin ateşi bir çıkıp bir iniyor. zamanında kullanılmaması gerektiğini duymuştum ama kullanıp fayda göreni de duydum. yaşını doldurmamış çocuğa poşetlerle ilacı yüklediler de bir ateşi düşüremediler. ne b.ktan bir iştir bu anlamadım. çocuk ağlamaktan gözlerini açamıyor. lanet gitsin.

+: sordum soruşturdum, kullanmamakta fayda varmış. kısa süreli ateşi kesse dr sonrasında yükseltebiliyormuş. hadi beni es geç, doktor söyledi.
  • bol soğan ve sarımsaklı yemeklerden sonra oluşan ağız kokusunu asit-baz tepkimesiyle dindirmekte kullanılabilen sıvı.
  • zamanla kireçlenen duş ahizesi deliklerini açmak için çok faydalı bir şeydir. bir litre suya 200 gram kadar sirke koyup ahizeyi 10-12 saat içinde bekletirseniz tüm delikler açılacaktır. şiddetle tavsiye olunur.
  • türkiye’nin en büyük veri bilgilerinin bulunduğu tib de siber saldırılara karşı bilgi işlem dairesinde önlem olarak kullanılması önerildiği iddia edilen mucizevi koruyucu.
  • elma sirkesiyle yapılmışsa hele her derde deva. kıçına sür mesela, kaş göz çizmen gerekmez allah seni inandırsın.
  • her gün tonik olarak kullandığım , kezzap benzeri acılı anlar yaşatan fakat işe yarayan hede.
hesabın var mı? giriş yap