şükela:  tümü | bugün
  • buz gibi gerçektir. hem de büyük çoğunluğunun katkılarıyla.

yaklaşık olarak 5 senelik gözlemim sonucu söyleyebilirim ki şirket arabaları kullanan kişiler ya sürmeye başlamadan önce ciddi maddeler kullanıyorlar ya da araba nasıl olsa benim değil, yakıt da cebimden çıkmıyor, ee bakımını da ben yaptırmıyorum diyerek aracın da trafiğin de kuralların da anasını sikmeliyim diyorlar.

ulan nasıl anne babasının mesleğini belli eden karakter fukaraları kullanıyor bu araçlardan bazıları yahu? adam otobanda maksimum hızla giderken tamponuma 5 cm kalana kadar yanaşıyor? ulan bre piç! senin amacın ne? nereye yetişiyorsun kanını siktiğimin pezevengi? makaslaya makaslaya cehennemin dibine gidersin dilerim. ananın amına kadar yolun da var. gittiğin yerde alt tarafı bir bardak çayı içeceksin fazladan. neden sıkıştırıyorsun? neden? cevap ver! neden makaslıyorsun? 121'den fazla gidilmeyeceğini bilmiyor musun fiat aegea'sını, ford focus'unu, fiesta'sını, megane'nını, 301'ini, leon'unu siktiğimiz şeref fukaraları sizi.

yok mu arkadaşlar bu şirket araçlarının, filoların şikayet edilebileceği bi kurum ya? trafiğe her daim bildiriyorum ama bi yaptırım oluyor mu bilmiyorum. filo araçları, şirket araçları trafik canavarının adeta vücut bulmuş hali. yok mu bunların filo şirketlerinin sözleşmelerinde bi yaptırım. gün içerisinde gördüğüm 10 şirket arabasından 8'i ortalığın anasını sikiyor. yemin ediyorum deli oluyorum ya.