• bir yaz dizisi klişesi. niye eleştirildiğini anlamıyorum. bana dizi yap deseler ben de aynı formülü kullanırım. tutacağı garanti çünkü. neticede dizi sektörü babamızın hayrına dönmüyor, para getirecek bir iş olmalı. yaparsın bir aşk dizisi, bu aşk meşk konularıyla en ilgili hedef kitle kimler, okulu tatile girmiş liseli merveler. koyarsın baş role de eli yüzü düzgün ama öyle aman aman da güzel olmayan bir kız, ortalama tipi olacak, aynı zamanda sakar saf kusurları olan bi şey olacak ki merve kendisini özdeşleştirebilsin. peki bu şartlar sağlandıktan sonra, ergenlik çağındaki merve'nin hormonlarına kim hitap eder? işte bu yakışıklı, kaslı, zengin, hem doğa sporlarıyla ilgilenen hem keman çalan hem dans eden hem sekiz dil bilen gözlerinden ışın çıkaran süpermen. tuttu işte dizi, senaristi yapımcısı parayı vurdu bereket versin gözümüz yok. gözümüz yok da onlar para kazanırken olan merve'ye olmasın diye uyarımızı yapalım.

merve, ablası. öyle bi adam dünya üzerinde yok. olsaydı da sana bakmazdı. sen sınava çalışmaya devam et.
hesabın var mı? giriş yap