• cok zor istir valla. birde simdi yeni kanunlarla isimlerin turkce olmasi mantikli olmasi falan gibi sacma dayatilar vardir.yoksa ticaret odasi kuruluma onay vermemektedir falan filan.
  • dünyanın en zor işi imiş. yeni açacağım proje ofisi için herşeyi planladım, hazırladım... sadece isim bulamadığım için beklemedeyim.. son çare çevreye danışacağız artık, tavsiyelerle ilgili. sözlük falan.
  • insanı her türlü yardıma muhtaç bırakır.
    (bkz: bi bulduriverin be)
  • en ilginç olanına bugün denk gelmiş bulunmaktayım.

a.r.c. ahşap reçine cam elyaf yatçılık inşaat turizm at bakıcılığı tekstil taşımacılık ithalat ihracat sanayi ve ticaret limited şirketi.

arc kısmını açmayı unutmuş bu arkadaşlar.

at bakıcılığını da unutmayarak ekledikleri için kendilerini tebrik ediyorum.
  • yok ya bulamıyorum anasını satayım.. iki tane buldum içime sinen, yukardaki arkadaşın dediği gibi her boku almışlar çoktan

bide alicengiz yapmışlar normalde i olan kısmı ı yapmış, diğeri başka bi harf değişmiş falan...
  • en çok zaman alan şey budur. ilk ismi bulduk diye aşırı sevindik 1 ay sonunda çat patentten döndü. kutu hazırlıkları vs ler hep çöp. sonar 3 hafta daha sadece isim yüzünden kaybettik. zordur vesselam
  • ben şirkete isim bulmak için verilen keywordlerden otomatik isim türeten hatta random isim üreten bir uygulama bile yazmıştım vakti zamanında.
  • babamın ilk şirketinin ismi benim ismimdi. ikinci şirketi kendi ismiydi. üçüncü şirketi de soy ismimiz oldu.
    yaratıcılık böyle bir şey.
  • ats2 koy.
hesabın var mı? giriş yap