şükela:  tümü | bugün
  • ortalama bir yada bir bucuk dakika ayni havayi solurken karsi tarafa ben cok farkliyim beni asistanın yapsana mesaji vermeniz gerekmektedir.

asansorun tum tuslarina basin. sizin ne kadar farkli ve renkli biri oldugunuzu hemen fark edecektir. ya kovulursunuz ya da cok iyi yerlere gelirsiniz.. ama kesinlikle farkindalik yaratirsiniz.

- gunaydin ceo bey pogca yen mi?
  • temizlikçi himmet abiyle binmekten farkını tam algılayamadığım hadise. her ikisinde de gideceğin kata kadar başın önünde 10 saniye bekleyeceksin. ceo dediğin pozisyon sürekli çevresindekilerin hareketlerini tartan, onları bir anda ödüllendirmeye veya cezalandırmaya çalışan bir pozisyon değil değil. ha ceo diye burhan altıntop çalıştırılıyorsa o ayrı.
  • sonra şirketin patronuna gidin. ona, 'ceo, çalışanların şirkete katkılarına değil de salt hareketlerine göre değerlendirme yapıyor' diyin. tebrikler. ceo'yu kovdurdun. ha? ne? sen mi onun yerine ceo olmak istiyorsun. yavrum bana şurdan 2 çay getir, hallederiz.
  • ben olsam muhattap olmam. kendinden eminsen zaten bütün iş yerleri senin. en fazla 1-2 ay işsizlik çekersin bir de düzenin bozulur. bu da kimseye eyvallah demediğin cezası. özel sektör yalaka çalışanlarla dolu. ceo sana şirinlik yapsın. sırtınızdan tonlarca para kazanıyor.