şükela:  tümü | bugün
  • şu geleneksel yılbaşı hediye çekilişlerinde kişiye şirketin patronu çıkması olayı. adeta bir beşiktaş'ın kura şanssızlığı, adeta bir ölüm grubuna düşme bahtsızlığı. ceo da tam bir kapalı kutu, ne bir tanışmışlığımız var, ne bir mail'leşmişliğimiz.
    bir de adamın kendi parasıyla ona hediye alıyormuşum gibi bir his var.
  • çok keyifli bir durum bence. ıyi bir hediye alacağın garanti gibi bir şey. koskoca ceo kitap alacak değil sana.
  • 200 tl limit olduğundan, bana atkı almıştı (2008)
    sağolsun.

ceo değil başkan denmesini tercih ediyordu. ülke başkanı.
    başgannnn
  • umarım başıma gelmez dediğim olay. daha genel müdür karşısında 2-3 kelime edemezken ceo'ya hediye almak mı? hassiktir diyorum.
  • ceo'ya kavuk hediye edeni gördü bu gözler. adam aldı kafasına taktı. sonra da arkasındaki kitaplığa koydu. o gün bugün kitaplıkta duruyor. yürek yiyen arkadaşsa hala ofiste.
  • büyütmeyin olm böyle şeyleri, o da insan. rahat olun, ona küçük süprizler yapın.
  • sıkıntı yaratan durumdur. bizim eski şirkette bi pezevenk vardı, firma sahibi çıksa o kadar stres yapmazdım. evet firma sahibi dedim, ne ceo'su lan 10 kişilik şirket. neyse efendim bu pezevenk sonradan görme ayının teki olduğu için bi boku beğenmezdi, benim hediyeye de burun kıvırınca bütün şirketin önünde itin götüne soktum çıkardım bunu. böyle de bir anımdır, dağılın.
  • market research edildikten sonra fiyat-performance efficient bir şekilde hediye gift'leneceğini gösterir.
  • ben ceo'yken de basima gelmisti. kizin teki bana yekten gelip sey demisti "ya bana bak, kurada bana sen ciktin, oyle cok param falan da yok, ne istiyorsun soyle, anlasalim alayim"
    ben de ac/dc razor's edge albumunu istemistim.

yok lan lisedeydi bu. daha kasetler var o zaman bilion mu..