• olum ben soda içmem de bunun sade sodadısını kim içiyor da her yerde dolapta bu var bilmiyorum
  • en kötü maden suyu.
  • bir türlü sevemediğim, damla ile birlikte piyasadan toplatılsa üzülmeyeceğim iki markadan biri.
  • sade olanında barut ve petrol karışımı bir tat aldığım soda markası. ben bir türlü ısınamadım
  • limonlusu falan güzel de sade sodası ağızda acımsı bir tat bırakıyor nedense.
  • kızılay'dan sonra piyasada en içilesi sodadır.
  • şekersiz sodalarını tatlandırıcısız da yapsalar ne güzel olur dediğim soda.

şekersiz olmadı gerçekten güzel. sodada şeker mi olur ?!?
  • beypazarından başkası benim için su niteliğinde. beypazarındaki o kesinlik hiçbir maden suyunda yok. bu arada meyveli içen arkadaşlar içmeyin onlar maden suyu değil soda. içinde maden suyunda olan hiçbir mineral, vitamin, elektrolit yok. bildiğimiz su + sıkıştırılmış karbondioksit gazı + %o1 (binde 1) meyve aroması
  • vişneli olanına müptelayım. normalde soda sevmem, sade, limonlu fark etmez hiç içmem. ama vişneli olanı harika, her gün içesim var.
  • maden suyu markaları arasında en gereksizi, en işe yaramaz markadır! marketlere bedava mı veriyorlar nedir, her yerde karşıma çıkıyor., aten ayda yılda soda içen adamım!
hesabın var mı? giriş yap