şükela:  tümü | bugün
  • asla vazgeçmem dizisinin ve güllerin savaşı dizisinin 1. sezonun senaristlerindendir.
  • yazdığı dizilerde esas kızı bir yere kapatma, zorla dans ettirme, zorla üstüne gelinlik vb. giysiler giydirme gibi enteresan fantezileri ısrarla uygulayarak kıza işkence eden değişik senarist. sanırım çocukluğunda böyle bir travma var ve bir türlü atlatamıyor. tavsiyem kıza işkence etmek yerine hem kendisine hem bize dans ve gelinlik eşliğinde terapi uygulaması. ısrarla yazdığı şeyler beni endişelendiriyor.

son işini nasıl batırdığı için:

(bkz: #76815667)
  • dizinin adını fazilet hanım ve kızları koyup, fazilet hanımı 50 bölüm boyunca canlandıran usta oyuncu nazan kesala veda yazısında “fazilet’in hikayesini oynamaktı muradım, olmadı” dedirtmiş sabun köpüğü bir senaristtir. nazan kesal gibi usta isimlerle çalışan bir oyuncuya bunu dedirtmek... diziye ismini veren karakterin iç dünyasına hiç girmemek... bu utanç ona on yıl yeter.**

bu kadın üç dizi yazmış. üçü de başta iyi gidiyormuş gibi görünse de bir süre sonra ani reyting düşüşü yüzünden yapımcısına zarar ettirmeye başlamış. zarar etmeye başlayanca kanal ve yapımcı doğru düzgün final yaptırmadan diziyi bitirmiş. adını ferihe koydum, asla vazgeçmem ve fazilet hanım ve kızları yayından kalkan işleri.