• suriyeli olduğu için havaya ateş edilerek durdurulmuştur. türk olsaydı üzerine doğru nişan alınıp durdurulurdu.

yerli it kopuklarımız kusura bakmasınlar, kaçak it kopuklarımız bu sıra daha kıymetli...

(bkz: türkiye'nin it kopuğun toplanma merkezine dönmesi)
  • iki saat ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılır. adamlarda ne kimlik var ne ikamet bilgisi var biri birini öldürse bulma şansın yok. ya tmm göçmen al al da adam gibi al avrupa gibi yap, her gireni önce kaydet, sonra belli bölgelere yerleştir kontrol altında tut kafasına göre çıkıp sağda solda gezmesine müsaade etme, eğitim ver, entegrasyon süreci programla, ise yarayanlari mevcut sisteme entegre et, yaramayanlari eğit, öyle sok topluma, egitemediklerini de yolla geri ulkelerine. vasiflisi da sokakta aramizda tecavuzcusu de. ülke yol geçen hanına dönmüş su saatten sonra ambulans da kacirirlar ucak da.
  • altında şöyle bir yorum var: hızlı ve suriyeli
  • yahu ben hayatımın yarısını avrupa'da çalışarak geçirdim, ki oturma izniyle.

osururken bile, lan başımız belaya girmesin diye yanakları açıyordum komşu falan şikayet eder diye.

adamlarda ne cesaret var.
  • gta oynuyor sanki.
    ben güldüm özür dilerim
  • adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı
  • büyük ihtimalle ana akım medyada verilmeyecek haberdir. twitter a çözüm bulmak istemelerinin sebebi de budur.
  • aykırı haber başlıkları genelde yalan oluyor. link bunlardaysa düşünüp paylaşmamak gerekiyor. olayın ne olduğuna dair

https://twitter.com/…tatus/1426243752939642883?s=20
  • sığındığı ülkenin insanına saldırmış mülteci şahıstır.

az kaldı. çok az kaldı bak.. topunuzu memleketinize yollicaz..
  • abartmayin yauv bi ambulans icin irkcilik yapiyorsunuz.belki kalbi kirikti kafasini dagitiyodur.
hesabın var mı? giriş yap