şükela:  tümü | bugün
 • eski yugoslavya bölgesindeki tüm kızları bu kategoriye sokabiliriz. ama tabiki en güzeli sırp kızlarıdır. dünyanın en güzeli desek yanılmayız kendileri için... ama elde etmesi zor kadınlardır. yakın bir yerde biraraya geldiyseniz bile sonrasında uzun mesafeli ilişkiye yanaşmazlar.
 • bunlarin cirkini yoktur. ya da en azindan ben henuz gormedim. ayrica 1. videoda da 5:03 te ki iki guzel benim yakin arkadaslarim olur. aklima da gelmedi degil onlari boyle bir video da gorecegim.
 • kıskançlık yaratabilecek kadar güzel, bir o kadar alımlı, üstüne üstlük de diğer slav ırklarından olan cinsdeşlerine (bkz: rus kadını) göre çok daha zeki hatunlardır. hatta o kadar ki, onlarla konuşabilmek için herhangi bir slav dili bilmenize gerek yoktur, sıklıkla ingilizce bilirler, hatta bir kısmı ispanyolca ya da italyanca da biliyor olabilir.

  yanlarında yanlışlıkla da olsa miloşeviç* lafını kullanmamanız tavsiye olunur, hatta mümkünse slobodan (bkz: özgür)(bkz: boş) da demeyin. hızlıca psikopata bağlayıp kavga çıkarabilme veya binlerce yıldır ezilen yahudi halkı edebiyatına geçip can sıkma olasılıkları yüksektir. sırp erkekleri gibi, sırp kadınları da fazlasıyla milliyetçidir çünkü. ancak tabii ki sırp erkekleri daha kibar ve sevecendir, üstüne üstlük de bir kadının her türlü hormon seviyesini yükseltecek kadar da yakışıklıdırlar (bkz: türk erkekleri gitsin sırp erkekleri gelsin) özetle; koca knez mihailova'da bir tane bile çirkin sırp göremezsiniz, çünkü sırplar sıklıkla çok güzel insanlardır. (bkz: çoğu bakımdan)

  sırp kızları denince akla gelen bir özellik de, sıklıkla rum erkekleriyle evlenmeleridir. yani, nasıl ki çoğu rus kadınının gönlünde onu içinde bulunduğu fakirlikten kurtaracak bir türk erkeği yatmaktadır, çoğu sırp kadınının da gönlünde onu içinde bulunduğu fakirlikten (bkz: belgrad'a gidin görün) kurtaracak bir rum erkeği yatmaktadır.

  ancak, ucuz yollardan kuşadası marmaris gibi memleketlere de rahat rahat gelebildikleri için (belgrad'ın her yanı türkiye'ye seyahat acenteleriyle doludur) türk erkekleriyle de tanışma fırsatı bulabilmektedirler. (bkz: ilgilenenlere duyurulur)
 • partizan taraftarıysa futbol muhabbetine, ve sırpçaya geçen 2500- 3000 türkçe kelimeden bir kısmını biliyorsa mükemmel şivesini dinlemeye doyamazsınız. sırf ajvarı mükemmel yaptıkları için bile aşık olunabilir bunlara. hı her türlü giderleri vardır o ayrı tabi. rakıya doğuştan bağışıklıkları olduğuda test edilip, onaylanmıştır.

  (bkz: ajde bre)
 • o kadar başlık varken kendine tıklattıran kızlardır.
 • (bkz: ivana sert)
 • genel olarak güzellik olarak ortalamanın üzerinde kızlardır.

  kompleksleri yoktur, konuşmayı pek severler ve en çok da alışveriş yapmayı severler. sebebini anlamadığım şekilde el ve tırnak bakımına inanılmaz önem verirler. fakat biraz aptal sarışın varyasyonları mevcuttur.

  biraz fazla yılışık ve sapkındırlar. dolayısı ile bu konuda mümkün mertebe dikkatli olunuz. fethi zor fatihi tek türk kızından sonra afallama yaratabilirler. *

  tanışınız, geziniz, fakat mesafeyi iyi belirleyiniz. * *
 • cidden şanslı kadınlar. bu kafar iyi fizikli, eli ayağı düzgün adam sırbistan'dan başka yerde zor bulunur.