184 entry daha
  • dusmanligin sacma bir sey oldugu bu dunyada dusman olmayi birak cok da severim. milliyetlerinden dolayi degil insan olmalarindan dolayi
  • insanın etkisinin olmayacağı hiçbir şeye nefret duymam.

kişi hangi anneden babadan doğacağını seçemezken, bir millete ya da dine toplu şekilde nefret beslemek tam bir sığırlıktır.

bu tipte bir tane bile arkadaşımın olmaması ile kendimle ve arkadaşlarımla daima gurur duyarım.
  • herkes içindeki faşisti öldürmeli.
  • türklere düsman olmayan bir sirp, yunan, ermeni veya kürtle düsman olmak icin bir sebep bulamiyorum. düsman olanina da yapacak bir seyimiz yok, el mahkum güdüyoruz düsmanlik.
  • orospu cocugu fransizlar disinda insanlari din, dil, irk, cinsiyet ve cinsel yonelimleriyle yargilamiyorum. ciddi ciddi fasistlik yapan birine laf anlatmayi da biraktim, cahille soppet etmiyorum
  • sırp yunan ve ermenilerle neden kürtler aynı safta tutuluyor ki acaba ? bu milletler bir çok katliam yapmış çok fazla cana kiymistir. pkk da bunlar gibidir.

ancak kürt demek pkk demek değildir. türk ermeni yunan ingiliz amerikan asıllı bir çok vatandaş da pkk yi desteklemekte. arada kaptırıp kürtlere giydirmekte neyin nesi ?

edit: safkan türküm
  • kötü yada iyi olmayı kendin seçebilirsin ama ırkını seçme hakkına sahip değilsin. dolayısıyla irade dışı olgulara nefretle bakmak yada düşman olmak ne kadar akıl karı bir şey. yani bir tavuğa sırf tavuk olduğu için kin beslemek gibi bir durum aslında.
  • tarih bilmiyordur. olay düşman olmak değil ellerine fırsat geçtiğinde bu milletlerin bizim halkımıza yaptıkları zulümleri bilmek. geleceğe giderken geçmişi de unutmamak gerekir..
  • ayrıca lgbt-i yi de sever.
  • muhattap almıyorum.
606 entry daha
hesabın var mı? giriş yap