şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "siz bizi kentinize kabul etmezseniz yarın bir başçavuş gelecek ve başınız sağolsun diyecek" şeklinde sözler içeren aleni bir tehdittir.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/…69709_n.png

yuh artık diyorum, yuh artık!

edit: beni kışkırtıcı, ortalığı karıştırıcı olarak nitelendiren mesajlar alıyorum. böyle bir niyetim varsa şerefsizin önde gideniyim! ben bireysel olarak tehdidi kabul edemediğimi belirttim, tepkimi gösterdim.

hiçbir vebal altında kalmak istemem.

https://www.youtube.com/watch?v=gogw6-udjro adresinden videoyu izleyebilirsiniz. hangi maksatla dediğini, neyi amaçladığını ben bu yönde algıladım. dilediğiniz gibi algılamakta hürsünüz. aşağıdaki entrylerde durumu benden daha net açıklayan yazarlar da var. beni kışkırtmak için suçlamaya hakkınız yok tekrarlıyorum, ben sadece bireysel olarak durumu sindiremeyişimden dolayı tepki gösterdim. bunu da mı yapmayacağım?

edit2: arkadaşım sen ateşi, insan öldürmeyi koz olarak kullanırsan, sanki pkk'dan bağımsızmış gibi, sanki apo denilen köpekle koyun koyuna yatmıyormuş gibi gelip arabulucu tribinde;

"büzlö gonuşmozssonuz pökökö gölür sözün çocugunuzu öldörör" şeklinde konuşursan ben senin neyine inanayım lan? öngörüymüş, tahminmiş falanmış filanmış. sanki sen pkk değilsin. böyle mi barış olur amına koyim iyice dellendirdiniz, atacağınız mesajı da sikerim şimdi haaaaa. yeter lan!
  • dogru mudur bilmiyorum ama, dogruysa;

(bkz: hakliyken nasil haksiz olunur 101)

not: buradaki haklilik-haksizliklik fethiye saldirisi ile ilgili. genelden bahsetmiyorum, beni ilgilendirmez de.
  • açık bir tehdittir. sırrı'nın bizzat kendisi ve sırrı abeciler birazdan savunmaya geçecekler.
  • attığı tweetle tam da denilen gibi bir sevgi kelebeği olduğunu kanıtlamış. çıkıp şu adamı savunanın da bundan farkı yok. bu tiplerin hiçbiri sulh, sevgi, saygı falan istemiyor bunu bir gerizekalı bile kolayca anlayabilir ama yok hala utanmadan çıkıp methiyeler düzüyorsunuz demek ki siz de aynı yolun yolcususunuz. kabul göremeyince insanları ölümle tehdit etmek...daha aşağılık bir hareket görmedim. yok özgürlükmüş, hakmış, adaletmiş bu cümleleri kuruyorsan bunlardan bahsetmeyeceksin. demek ki sizi istemeyen insanlar sonuna kadar haklı, insan değilsiniz çünkü.

edü: uuu beybe tehdit etmemiş ya açıklamış adam hay allah öyle desenize biz de, bizi istemiyorsanız sizi öldürürüz, dedi sandık. öyle dediğinde tehdit etmiş oluyor ya, hay allah biz kötü niyetliyiz, siz hep mağdur.
    bu mağduriyeti kim bulduysa allah da onun belasını versin lan, başımıza açmadığı pislik kalmadı.
  • gayet doğru, yerinde bir söylemdir. sen kürtlerle barışıp, içine almazsan daha çok şehit gelir bu ülkeye. tehdit değil, durum tespitidir.

ispikçi editi: neyini ispiyonluyorsun acaba şunun?!
  • dağdaki veya şehirdeki teröristin fark etmediğini kanıtlayan tehdittir. her fırsatta şark kurnazlığı yapanların yeni şerefsizliğidir. bdp ile güneydoğuda özerk / bağımsız olup hala batı illerinde halkı terör ile sindirip sömürmeye çalışmaktır bu.
    not: mübadeleli şekilde kürtlerin tam bağımsız olmasını destekliyorum.
  • fethiye'de hdp'ye ırkçı saldırıyı haksız konumdan alıp, kendi elleri ile haklı duruma düşüren akıl almaz tehdit.
  • efendim, bunca zaman kürtleri ezen bir devletin türk vatandaşlarının, şimdi hdp'den alturizm beklemesi pek bir abestir (!) bu kürtler ki hiç kan dökmemiş, hiç kadın öldürmemiş, hiç çocuğun eline molotof verip sokağa salmamış, hiç 14 çocuğundan birini-ikisini kapkaç çetesine kiralamamış, örgütünün para kaynağı olarak uyuşturucu ticaretini tekeline almamış vb. entellektüel, her türlü talebini sadece demokrasi ve insan hakları temellinde dile getirmişlerdir (!) ve şimdi gördüğü bu muamele büyük fikir ve eylem adamı (!) sırrıyı bunu söyleme itmiştir. kürt halkı mağdurdur!

edit imla

ekleme: sırrı süreyya ve benzerleri sadece "karşının faşistidirler"! ama güzel hümanist taklidi yaparlar! işlerine geldiği yerlerde elbette...
  • barisin dilidir desek kimse yemez sanirim. saflari sikilastirmak icin edilmis sorumsuz bir soz. yok bilincli soylenmisse acik bir tehdit. nerden baksan yanlış.
  • teröristsevici sırrı'nın savunucularının bir şekilde kıvırarak, sosyalizm ayağı ile zeytin yağı olacakları olay. adam açık açık tehdit ediyor.

faşizm diye ağlaşan teröristler. ırkçılık diye ağlaşan ırkçı parti mensupları yine mağdur mu olacak yoksa es mi geçecek bakalım.