şükela:  tümü | bugün
  • lisedeyken, bandirma kev olarak 'sira sana gelecek yircaaali' seklinde tezahurat yaptigimiz, bolge basketbolundaki en buyuk rakiplerimizden biriydi. simdi ne oldu bilmiyorum.
  • pazartesi günlerinin vazgeçilmez menüsü kuru fasulye ve (yağ içinde yüzen) pilavdı... ama onu bile özlüyorum.
  • sehir disinda olmasina ragmen bahcesini hergece icki icmek icin gelen insanlarin doldurdugu okul. fen lisesi acilmadan once turkiyede dereceye giren cok ogrenci mezun etmesine ragmen son senelerde halinin icleracisi oldugu soylenen okul ayni zamanda
  • ah ah dierek adını andıım her zaman eski günleri hatırlatan balıkesirin ilk anadolu lisesi olan, hakkaten kıl bi müdürü olan biricik lisem, özledim desem yalan olmaz valla okulum benim ....
  • sırrı yırcalı anadolu lısesı, balıkesırın bırıcık anadolu lısesı, canım lisem. igrenc okul mudurü ve mudur yardımcılarına ragmen cok sevdıgım okulum.
  • kiyaslamak belki dogru olmaz ama son derece basarili, otoriter, mukemmeliyetci bir mudure sahip lisem. yeni egitim sisteminden sonra eski kalitesini kaybetti.
  • 4-5 yıl önce bilgisayarlı eğitime geçmiş pilot okul diye bize tanıtılmış anadolu lisesi. basketbol takımını hiç unutmam gafur diye bir hocaları çalıştırır, paso söverdi. bu okulun syal şampiyon, syal syal şampiyon diye öne geri sağa sola ritmik hareketlerle destekli bir de tezahüratı vardı.
  • bir devlet okulu olmasina ragmen standartlari devlet okullarindan hayli iyi olan ve benim de bir zamanlar okudugum egitim kurumu.
  • zaman gectikce daha da ozlenilen, ufak bir koy tadinda olup standartlarinin ustundeligi ile de gurur duydugum lisem.