şükela:  tümü | bugün
  • iş için laptop taşıyor olabilir. postacı çantası büyük amelelik ve sağlıksız.
  • takım elbise giyip sırt çantasıyla dolaşan adamlar olarak açılsa daha genel bir tabir olurdu.

bunlar ergenken okul servisiyle eve gidip gelmemiş, çantasını servis koltuğuna fırlatmanın tadına varamamış insanlardır.

aranızda hala bunu yapanlar varsa yapmayın, gözüm kanıyor. ha illa yapacağım diyorsanız da otobüsteyken o çantayı bir zahmet sırtınızdan indirip elinize alın sayın annelerini saygıyla andıklarım. öhm.
  • bu benim. çantamın içerisinde saç spreyim, diş macunu ve fırçam, kitaplarım, cüzdanım ve biraz da param olur. arabayla genelde dışarı çıkmayı sevmiyorum, her yer trafik malum. ne yapayım bu eşyaları götüme mi sokayım? ihtiyacımız var ki kullanıyoruz.
  • egeliyim ve bunu yapmanın keyfine doyum olmuyor.
    ne yapsaydık fular mı taksaydik. laiklik elden gidiyeah mı deseydik?
    hayat kisa.
  • niyeyse zihnim, "sırt çantası" ile "dolaşan" arasına "dünyayı" kelimesini soktu da merak edip açtım başlığı, meğer manasız bir yerdeymişim.

nasıl bir stereotipi olabilir yahu sırt çantası takmanın..
    normal sıradan insandır, belki skolyozu vardır.
  • yav adamın belki şarj aleti, yedek kıyafeti, suyu, çorabı, kitabı vs vs. poşetle gezeceğine her daim hazırlıklı insandır. istediği her şeyi çantasına atar ardına bakmaz.

siz bir de evlenin o zaman o sırt çantası nasıl hayatınızı kurtarıyor anlarsınız.

edit: imla
  • sırt çantasına ilave kompozit başlık çelik yelek el bombası tüfek ve termal dürbünüm ile geziyorum ve evet sanırım bu yüzden bekarım.