şükela:  tümü | bugün
  • alışmış kudurmuştan beterdir sözünü doğrularcasına küçük yaşta alışan bir insanın hayatı boyunca yer ve zaman tanımaksızın biraz samimi olduğu her kişiye yaptırabileceği,yaptırmazsa çıldırabileceği,saçlarla oynamak ve omuz ovmak gibi yan öğelerle birleşince tadına asla doyum olmayan eylem.
    (bkz: sırt kaşımak)
  • uzun tirnakli ve ne istediginizi bilen* * * * biri gerekiyor bu islemin tam olarak tadina varilabilmesi icin...
  • (bkz: bekar eli)
  • özellikle, kaşıma darbeleri, sırt ustunde sutyenin falan iz yaptığı yerlere geldiği zaman zevki ikiye katlayan istek
  • devamında 5 dk. içinde uyuma garantisi veren kaşıtma türü*
  • yarı orgazm
  • çok özel bir ritueldir bu. kaşıyan kişinin sizi sevmesi şarttır mesela. zira atıyorum, kendinizi kötü hissettiniz, gözyaşları içindesiniz, sokaktan geçen biri size "neyiniz var" dedi... "biraz saçımı okşar mısınız" deseniz belki yapmaz ama abuk da karşılamaz. fakat "biraz sırtımı kaşır mısınız" dediğinizde oradan koşarak uzaklaşır. oysa bu bir insanın diğerine yaşatabileceği en yüce hazlardandır.
  • ilişki bitirme nedeni.

insanın içinden git ağaca sür sırtını demek gelir bi yerden sonra *.
  • iliski nedeni. sirf sirtimi kasiyacak biri lazim diye hatun kaldiriyorum bazen... (dikkat edersen o derece de hizliyim yani sirtim kasiniyor ve kasiyacak bi hatun kaldiriyorum hemen...)
  • büyük ihtiyaç. yaptıramazsan boz ayı misali kapılara, duvarlara sürtersin kendini.
    ekürisi sırt çiğnetmektir. ikisi de dadından yinmez.