• şu yaşıma kadar girdiğim sınavların, ödülü sırt kaşıtmak olsaydı, hepsinde kafadan 20 puan fazla alırdım..
  • kaşıyan kişi şiddetle kaşınan noktayı bulamayıp aslında çok da kaşınmayan bir yeri kaşımaya başladığı zaman navigasyon cihazına bağlatan bir şey.*****
  • uzun tirnakli ve ne istediginizi bilen* ` :canin yanar aman diye korkmadan kasiyan` ` :biraz da ben yatiyim sen kasi demeyen` ` :az daha saga diyince sol anlamayan` biri gerekiyor bu islemin tam olarak tadina varilabilmesi icin...
  • yarı orgazm
  • kardeşime 20 tl karşılığında yaptırdığım eylem.
    kardeşlik böyle bir şey işte.
    çogzel.
  • tecrübe ettiğim en huzur verici eylem bu diyebilirim. belki ıhlamur ağaçları ve kokusuyla çevrili gölün ortasına kurulan hamakta sallanırken bir ayağı suya sarkıtıp efil efil sallanmak ama... yok ya bu daha güzel.
  • alışmış kudurmuştan beterdir sözünü doğrularcasına küçük yaşta alışan bir insanın hayatı boyunca yer ve zaman tanımaksızın biraz samimi olduğu her kişiye yaptırabileceği,yaptırmazsa çıldırabileceği,saçlarla oynamak ve omuz ovmak gibi yan öğelerle birleşince tadına asla doyum olmayan eylem.
    (bkz: sırt kaşımak)
  • iliski nedeni. sirf sirtimi kasiyacak biri lazim diye hatun kaldiriyorum bazen... (dikkat edersen o derece de hizliyim yani sirtim kasiniyor ve kasiyacak bi hatun kaldiriyorum hemen...)
  • ideal ilişki belirleyicisidir.

bi insan sirtini kaşittirabildigi kadar mutludur.
  • görsel şunu gördüğümden beri gülüyorum. babannem ile lafın lafı açtığı bir gün bana şey demişti: sen evlenirsen sırtını kaşıtmak ya da masaj yaptırmak için evlenirsin* olabilir mi böyle bir şey ya olsun çünkü*

t: samimiyetin s hali.
hesabın var mı? giriş yap