şükela:  tümü | bugün
  • sürekli bilgisayar başında, masa başında çalışmak durumunda olan insanın veya stres katsayısı yüksek bir gün geçirmiş bünyenin asla reddedemeyeceği süper masaj türü.
  • bedenin en geniş kas gruplarını barındırması itibari ile bu bölgeye yapılan masaj hem masör hem de müşteri için en zevkli olan masajdır. yine de lokal olarak sadece sırta yapılan bir masaj her zaman için yeterli değildir, tüm vücuda uygulanacak bir masaj ile bütünsel rahatlamanın sağlanması tavsiye edilir.
  • vücudun masaj gören bütün bölgeleri arasından, yapılması en çok keyif veren bölgedir. çünkü genelde kasılmaların en fazlası buradadır. başarılı bir terapist ile insan yüzükoyun bir şekilde uzanmışken, kendisini nirvana gibi başka bir boyuta ulaştığını hissedebilir.
  • olsa da yaptırsak..kulunçlarım var..iyi bi masaj lazım şu sırtıma,omzuma,belime.
  • toplu taşıma araçlarında, özellikle servisler ve şehirler arası otobüslerde arkanızda oturan hayvan kişisinin diz kapakları ile sizin içinizden çıkmaya çalışması neticesinde gerçekleşen durum.
  • buna çok ihtiyacım oluyordu işimden ve ev islerinden dolayi. ama masaja gitmeye çekiniyordum. sirt ağrısı ile geziyordum hep. sonunda çözdüm. sirt egzersizi yaparsanız gerek kalmıyor. yapın kurtulun. mesela iki haftadır yapmıyorum yine başladı sırt ağrılarım.
  • bebe yağı veya masaj yağıyla, yukardan aşağıya hafif bastırarak ve yavaş yavaş yapılırsa, deri altındaki saklı enerjiyi açığa çıkarır ve yorgunluğu atmada daha hızlı etki eder.
  • ihtiyacım olan şey.