şükela:  tümü | bugün
  • antalya'da kışlahan oteli'nin karşı arasında bulunan, en iyi antalya usulü piyazı yiyebileceğiniz lokanta. eskiden ismi özgül'dü, sonradan şişçi ibo oldu. lezzette değişme yok.
  • orijinali korkutelinde bulunmaktadır. şişi antalya sınırları içinde en iyi yapan yerdir fakat piyaz konusunda aynı şey denemez. piyaz için piyazcı ahmetbu işte kraldır, antalya merkezde deniz mahallesinde bulunur.
  • antalya korkuteli'de yolda tabelasını görüp uğradığımız mütevazi bir mekan, şiş köftesi ve piyazı acayip lezzetli, fiyatları ise oldukça hesaplı.
  • korkuteli'deki orjinal dükkanına mutlaka uğrayın. şiş, piyaz ve yoğurt söyleyin. piyazı tahinli, yumurtalı, sirkeli yapmışlar, gerçekten müthiş bir lezzet ki ben hayatımda ilk kez tahinli piyaz yedim, ondan da kaynaklanıyor olabilir. porsiyonları gayet doyururucu, 1 porsiyon yeterli. fiyatları da lezzetine oranla mükemmel denilebilecek kadar uygun. tatlıları için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim, kötü değil yine de ortalamanın üzerinde. arap kadayıfını denememiştim onu denemiş oldum, tahinli kabak tatlısının da daha iyilerini yedim. işletmecisi ve garsonları gerçekten ilgili. tadını asla unutamayacağınız bir dükkan.
  • konyaaltı şubesi için konuşmak gerekirse şişleri ve piyazı inanilmaz lezzetli tatlısına doyamıyor insan harika resmen ama 4 şiş, 2 ayran, 1 kola, 1 piyaz, 1 tatlı 119 tl tuttu, bana inanılmaz pahalı geldi.