şükela:  tümü | bugün
  • beyoğlu hayal kahvesinin yanındaki bar.
  • gegen die wand'ın bazı sahnelerinin çekildiği mekan
  • sık sık cd romlarının takıldığı bar.
  • katharsis in yanindaki bar, 2 ya da 3 kez gitmistim, mp3'te calarlar bunlar, abuk subuk bir playlistleri vardir. gecenin bi körü eminem caldiklarina sahit olmustum, iste o vakit terketmistim ve o günden beri de ugramadim
  • kapı girişine özen gösterilen, fakat house müzik mi çalayım yoksa pop müzik mi çalayım diye bir türlü karar veremeyen djin çaldığı gereksiz mekan.
  • çanakkale'de, "iskele"nin hemen yanındaki bar. akşamüstü tenhayken boğaz manzarası eşliğinde efkar yapılır, veresiye biralar rock eşliğinde içilir.
  • şu anda çanakkaledeki en iyi rock bar ayrıca denize karşı ucuz bira içmek için mükemmel mekan..
  • ucuz bira icerken, canakkale bogazinin essiz manzarasini izlemenin keyif verdigi nezih bir ortam idi bir zamanlar. an itibariyle geriye kalan yalnizca bogaz manzarasi olmustur. tanidik insanlarin gelmesi azalmis, bira fiyatlari almis basini gitmistir. herseye ragmen arada gitmek gerekir. bazen kar yagarken, bazen de gun batarken. zira ozletebilir tum olumsuzluklara ragmen.
  • çanakkale sahilinde feribot iskelesinin hemen arka sırasında yer alan, çanakkale içinde geceleri geç saatlere kadar açık bulabileceğiniz üç katlı mekan. mekanda çalan müzikler fena değil, tarz olarak burası için bir nevi çanakkale'nin roxy'si diyebiliriz. ancak çanakkale hayal kahvesi saat 01:00'de kapanmamış olsaydı sanırım bu mekanı keşfedemeyecektim. ilk izlenimimle mekan fena değil diyebilirim, özellikle üçüncü kata çıkarsanız boğaz manzarası daha bir görülebilir, yalnız gece ilerleyen saatlerde feribot kuyruğunda ki tır görüntüleri ben burada ne yapıyorum dedirtmiyor değil. mekan adından anlaşılacağı üzeri birayı şişesiyle servis ediyor, tabii ki isterseniz biranızı bardakta almanız da mümkün.
  • barmen ve kötü müzik seçimleri ayrıca mekana gelen insanları ile ''beni bile'' kendine küstürmeyi başarmış bar.oysa bir zamanlar kalemiz derdik senin için..