şükela:  tümü | bugün
  • bir süredir internette araba bakıyorum. hep sigorta şirketinden şişirilmiş hasar kaydı vardır yazıyor araçlarda. yahu tek bir delikanlı da arkadaşım ben bu arabayla kaza yaptım ve ağır hasar kaydı var yazmamış ya. bir tane delikanlı bulursam ulan kaza yaptım ve hasar kayıtlı diye arabasını alacağım.
  • alıp şikayet edeceksin bu gavatları teker teker. adam alenen ben dolandırıcılık yaptım diyor. vereceksin ellerine küsküyü o zaman görecek götverenler.
  • galerici ağzı.
  • haklı ilan cümlesidir başına gelmeyen anlamaz.vw marka arabam doludan etkilendi.kasko ile yaptıralım dedik götürdük servise size yemin ediyorum 10 tane falan ezik vardı arabada bu mor ışıklarla falan bakmışlardı göçükçüde.ne hikmetse arabanın her yerini işaretleyip çizdiler sorduk burada göçük yok neden işaretlediniz diye,’gözle görülmez’ dediler.sende gözle bakıp işaretliyorsun yavşak sanki gözünde entegre mercekli çip falan var malın.sonuç olarak usta bir göçükçüde alınan fiyat 1000 lira,servisin hasar kaydına yansıttığı 4000 lira.iyi bayramlar
  • şişirilme olayı doğru ama bunu artık herkes söylediği için bir geçerliliği yok. hapse düşenlerin ben masumum demesi gibi bir şey :)

    arkadaşın babasında c200d araç vardı, bunlar seyir halindeyken ufak bir kaza geçirdiler ve aracın ön ızgarası kırıldı. motor kaputunda bir şey yok, tamponda ufak bir ezik ancak mühim bir şey değildi. mercedes serviste kaskonun çıkardığı hasar tam 35bin tl idi. bizimkiler sanayi'ye götürüp yaptırdı 3-5bin bir şey ödedi.
  • arabanın tamponunu taşa vurma sonrası servise gittim. servisin bana çıkardığı masraf 7 bin tl. kaskodan yaptırsam 7 bin tl hasar kaydı çıkacak. sanayide bin tl'ye yaptırdım. ulan altı üstü tampon, bir de kaportaya falan vursaydım herhalde perte çıkartacaklardı aracı.