şükela:  tümü | bugün
  • benim çok tatlı bi bayan arkadaşım var. kızın kafası şahane, al eve koy kafayı 50 yıl sohbet et sıkılmazsın.

neyse efendim, bu arkadaşım bir rahatsızlık geçirdi ve aldığı ilaçlar yol, su, kilo olarak kendisine döndü. normalde seksi ve talep gören bir kadınken bir anda şişman hasta bir insan haline geldi ve haliyle özgüveni sarsıldı.aslında hala güzel, hala akıllı, kızın kafası aynı kafa, ruhu aynı ruh. herşey okey. kız sosyalleşmek istiyor ama bu yurdum delikanlılarının şişman çıkan kız, konuştuğunun şişko olması gibi tespitleri yüzünden insanları kandırır gibi oldugunu düşünerek kimseyle konuşamıyor da buluşamıyorda. buluşmadan önce "ya bu arada ben şişkoyum" dese bu sefer de eksi puan, karşı taraf diyecek bu kız ne ayak?.

sözün özü, sizin bu aptal saptal tespitleriniz yüzünden insanlar üzülüyor, acı çekiyor ve ortada hiçbir sebep yokken bunu yaşıyorlar. insana, insan olarak değer verseniz keşke, bi yaralı parmağa işeseniz keşke, ama sığ beyinlerde pek karşılık bulmayan önermeler bunlar.

inşallah kızlarınız hep şişko olur. beni kızdırdınız.

:(( edit: mesaj atmayın benlik bişey yok çünkü :(
  • http://i1135.photobucket.com/…aptop_zps18056de5.gif

ben de diyorum bu adamlar neden aniden offline oluyor.
  • eğer ki bir kimse şişkoysa hayatın anlamı hakkında yorum yapabilmesi, kafasının çalışması, karşıdakiyle çok iyi anlaşabiliyor olması vs hiçbir önem taşımaz zira bir karşı cins ancak yalanmak için vardır konuşmak için değil.eğer güzel değilse herhangi bir iletişim kurulmamlıdır kendisiyle. suratını görmeden net üzerinden yapılan bir muhabbetten bile zinhar kaçınmalı ona gözükmemeli,icqyu silmeli eğer gerekirse bilgisayar balkondan aşağı fırlatılmalıdır
    (bkz: guzel insanlarin yasama hakki) (bkz: chat yapan kiz guzel olmaz)
  • ziplayip gobeklerimizi havada tokusturmak icin randevulasirdik.
  • anlayışlı olmayı gerektirir;

- nickin neden pandayavrusu? şişman mısın? eksibition'daki takı fotoğraflarını gördüm ellerin zayıf ama... boy kaç?
    - :)

(bkz: adam aynştayn beyler)
  • burada kendisi için hiç sorun olmadığını belirten yazarlar var ya. taş çatlasa 5-6 kilo fazlası olan bir kızla buluştuklarında bile surat asıyorlar. ikiyüzlü ...lar, noktaları siz doldurun.

imza: 5-6 kilo fazlası olan kız.

edit: tenzih ettiğim birkaç yazar dışında bazı sözlük erkekleri bu entryi çiftleşme çağrısı olarak algılamış. sadece dürüst olmak gerektiğini yazmaya çalışmıştım. çubuklarınızla ilgilensem fuckbuddy aranıyor başlığında olurdum.
  • icq'yu karı kaldıracı olarak gören zihniyete revadır bu, hatta azdır bile. bu gibi insanlara taş gibi dişi fotoğrafı gösterip salyalarını akıtmak, buluşmaya da orangutan gönderip surat ifadelerini seyretmek sünnettir, caizdir ya da farz bile olabilir.
  • şişmanlık da dahil çirkin olarak tanımlanan bütün fiziksel özellikler et ve kemikten oluşan her insan bedenine uğrayabilecek şeylerdir. et ve kemikten oluştuğunuzu unutup da başınıza kötü hiçbir şey gelmeyeceğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz ve dayatılmış "güzellik" normlarına uymadığını düşündüğünüz kişiler hakkında böyle abuk subuk konuşabiliyorsunuz anlamıyorum.
  • fazla kilolari olan bir kadinla yazistigini anlayan az zekali birinin bunu idrak etmesi hali, ifadesi... bundan rahatsiz olan ve hatta durumu asagilayan insanlar*icin sadece sunu soyleyebiliyorum:

bu kimseler yarin evlerinden disariya ciktiklarinda kendilerine* bir araba carpacak olsa ve cikan patlamayla yanip, kisisel tabirleriyle "igrenc" hale gelseler, kim dombilidir bir kez daha dusunurler mi acaba? fazla kilo dedigimiz sey icin biraz egzersiz, biraz rejim yeterlidir. ama bu tip hasta zihniyetlere sahip kifayetsiz beyinler ne kadar egzersiz yaparlarsa yapsinlar, ne tur dietleri uygularlarsa uygulasinlar, sonuc alamazlar.

netice itibariyle, soz konusu ornekte bahsi gecen kilolu kizimiz, her ne kadar bu durum kendisini rencide etse de cok sanslidir. zira baligin bastan kokmasi, sonradan gida zehirlenmesi yasamaktan cok daha iyidir.
  • interneti ne bok yemek icin kullandigini belli eden zihniyete mustahak olan dumur hadisesi.
    yok adam olsa zaten bu kadar konustugu diyalog kurdugu birini kilosuyla siniflandirmazdi. kafasina gokten sisko yagasi eleman ornegi.