• icq denen illette buram buram kendisini hissettiren hadise! gunlerdir veya aylardir veya veya bir kac saattir, hic bir sey farketmez, karsinizdaki hatundan fotografini istediginiz o kritik andan sonra geri donus yoktur bir kere... karsiniza cikacak fil,orangutan,koala veya panterle yuzlesme vakti artik gelmistir. "incoming file transfer" sesi ile hoplamaya baslayan yureginiz "viiiuup" sesi ile artik enginlere sigmayan bir heyecana birakmistir yerini. mouse cursor hizlica "open" butonuna yaklasir, dosya acilir...
    ve o an! duslediginiz sey bumudur!?! bu muydu yani? o edebiyat parcalayan, hayatin anlami hakkinda yorumlar yapan bunye simdi ekrandan size salak bir sekilde siritan bu sahsiyet miydi?
    sigaraya uzanir eliniz... o esnada zaten dnd moduna gecmissinizdir bile. sigaradan derin bi nefes cektikten sonra soyle bir listeye gider goz... az once sizi heyecandan kilitleyen ama simdi ise sadece pohhleten nickin ustune tiklanir accept modes tan invisible liste alinir...
    bu esnada "sansimi s..kiiim" de denebilir tercihe gore.
    bu asamadan sonra artik yolunuzu siz belirleyeceksinizdir. ya icq uninstall edilecektir ki zayif bir ihtimaldir, ya sabah namazinin saati ogrenilip namaza durulacaktir ki bunu niye yazdim benim bile fikrim yok yada white pages tekrar acilip "bu sefer de sisko olursa biter bu is" diyerek kor bir dongunun icine girilecektir.(nokta)

ekleme : bir entry'ye aciklama yapmaya nail oldugum icin kendimi heyecanli hissediyorum. objektif olarak yazilan bu entry ye yapilan acimasizca saldirilar filistin bayragini sancagindan elbette dusurmeye yetmez :) kaldi ki bu entry de yazilan tarzda olay kabul edilsin yada edilmesin cogu genc iletisimsizlik maduru insan tarafindan yasanmakta... daha devam edersem sanirim olayin sosyo ekonomik yanlarina da deginmem gerekeceginden ben hizli adimlarla odadan cikiyorum... aha da ciktim
  • eğer ki bir kimse şişkoysa hayatın anlamı hakkında yorum yapabilmesi, kafasının çalışması, karşıdakiyle çok iyi anlaşabiliyor olması vs hiçbir önem taşımaz zira bir karşı cins ancak yalanmak için vardır konuşmak için değil.eğer güzel değilse herhangi bir iletişim kurulmamlıdır kendisiyle. suratını görmeden net üzerinden yapılan bir muhabbetten bile zinhar kaçınmalı ona gözükmemeli,icqyu silmeli eğer gerekirse bilgisayar balkondan aşağı fırlatılmalıdır
    (bkz: guzel insanlarin yasama hakki) (bkz: chat yapan kiz guzel olmaz)
  • icq'yu karı kaldıracı olarak gören zihniyete revadır bu, hatta azdır bile. bu gibi insanlara taş gibi dişi fotoğrafı gösterip salyalarını akıtmak, buluşmaya da orangutan gönderip surat ifadelerini seyretmek sünnettir, caizdir ya da farz bile olabilir.
  • (bkz: shallow hal)
  • (bkz: icq hayal kırıklıkları)
    şeklinde light versyonu var.
  • bazi feti$ sahipleri icin mutlulukla kar$ilanabilecek olgu. $i$man hastasi adamlar, lezzolar da var icabinda. dating sitelerinde "fat admirer" falan gibi nickler bolca bulunur. zihniyet aslen biraz da, "- kimseye basamiyom bari ya$lilara, $i$manlara basayim..." $eklindedir.
hesabın var mı? giriş yap