• ölüyorum galiba dur sorup geliyorum. son gidiş.
  • birkaç gündür açılan başlıklar içler acısı ve ego çöplüğünden başka bir anlam ifade etmiyor. ulan size ne be amklarım demezler mi adama ? demeyenler olmuş ama diyenlerinlerin gönlünden öperim
  • close-up boyutunda çekilen shotları ard arda gördüğüm andır
  • hatunu bulmuşlar da şişko olup olmadığına bakıyolar pehh!
  • fiziksel olarak çekici gelmediğinde sohbetin kesilmemesi gereken, diyaloğun bir şekilde tamamen entelektüel konulara yönlendirilmesi gerektiğini gösteren durumdur.
  • benim çok tatlı bi kadın arkadaşım var. kızın kafası şahane, al eve koy kafayı 50 yıl sohbet et sıkılmazsın.

neyse efendim, bu arkadaşım bir rahatsızlık geçirdi ve aldığı ilaçlar yol, su, kilo olarak kendisine döndü. normalde seksi ve talep gören bir kadınken bir anda şişman hasta bir insan haline geldi ve haliyle özgüveni sarsıldı.aslında hala güzel, hala akıllı, kızın kafası aynı kafa, ruhu aynı ruh. herşey okey. kız sosyalleşmek istiyor ama bu yurdum delikanlılarının şişman çıkan kız, konuştuğunun şişko olması gibi tespitleri yüzünden insanları kandırır gibi oldugunu düşünerek kimseyle konuşamıyor da buluşamıyorda. buluşmadan önce "ya bu arada ben şişkoyum" dese bu sefer de eksi puan, karşı taraf diyecek bu kız ne ayak?.

sözün özü, sizin bu aptal saptal tespitleriniz yüzünden insanlar üzülüyor, acı çekiyor ve ortada hiçbir sebep yokken bunu yaşıyorlar. insana, insan olarak değer verseniz keşke, bi yaralı parmağa işeseniz keşke, ama sığ beyinlerde pek karşılık bulmayan önermeler bunlar.

inşallah kızlarınız hep şişko olur. beni kızdırdınız.

:(( edit: mesaj atmayın benlik bişey yok çünkü :(
  • şişko bir herif olduğum için asla sıkıntı olarak görmediğim bir durumdur. iki insan anlaşabildiği sürece geri kalanlar küçük teferruatlar oluyor. maksat anlaşabilmek bence.
  • çogu geri vites yapar çünkü hayalleri farklı ..
    kim anlaşmaya eglenmeye kafa yapısının uymasına bakıyor ne önemliymiş dış görünüş
    (bkz: beklentiyi azaltmak)
  • bir şeyi değiştirmez.
    sadece sağlık açısından bir kez kilonun zararlı olduğunu çınlatır konuşmaya devam ederim.
    kendimle birlikte karşıdakinin de sağlığı önemlidir benim için. kabalık olsun diye değil farkında olması için belirtirim bu durumu.

not: yemeğe dahi götürürüm.
  • ziplayip gobeklerimizi havada tokusturmak icin randevulasirdik.
hesabın var mı? giriş yap