• derdini si....
  • 'gerçekten dış görünüş bu kadar önemli mi senin için?' dediği an bil ki ablamız şişman.
  • (#85867386) telefonda duyduğu sese hallenecek kadar abazan olan suserin anladığını sandığı olaydır.
    ama sen yazışmamışsın birader.yazmışsın. sesine hallenip bedenini beğenmemişsin. madem beden takıntın var önce görmeliydin. gerçi kız yemek yemeyi senden daha çekici bulmuş. muhabbet yanlış yerlere kaymasın diye de tatlı tarifinden bahsetmiş. kim bilir belki hayal kırıklığını yüzüne yansıttın o da anladı.

not:erkek 183 cm 80 kilo hafif atletik sarışın beyaz tenli.
    sen şimdi dış görünüş ve cinsiyet bilmeden yazarsın falan önlem alayım.
  • sıkıntı yaratmaz. herkesle bir şey yaşayacak halimiz yok bazılarıyla arkadaşlık da kurmalıyız. ama şişko mişko olmamış beyler ayıp. bir 5 kilo fazlası olan hanımefendi diyeceksiniz.
  • hemen şarjınızın bitmek üzere oluşuna sebep olan elim durum.
  • bizim ülkede bunu sorun etmeyecek 493847 kişi çıkabilir, çünkü bu tayfa için kızın nefes alması kafi.
  • şişko nedir abicim
    balık etlidir ve oldukça sevimlidir
    azcık zayıflarsa ağzının suyunu akıtacaktır
  • geleceğe yatırımdır.

düzenleme: bu yorumu yapma nedenim aşağılamak falan değil bu arada. zayıf birini istiyorum diyorsanız da idealdir. kilolu olup zayıflayan kızlar istisnasız güzel oluyor. insanlar ömür boyunca kilolu veya zayıf kalacak diye bir kaide yok sonuçta.

linç edilmemek için 4 satır yazı yazdım amk.

kadın kadındır çiçek babandır!!!
  • hede 2002de açılmış icq varmış uleyn icq msn bile demiyorum bakın.
    şimdi bu hedeyi hangi hayal kırıklığı yaşan eleman canlandırsa ona seslenmek isterim.
    mutlumusun uyuyan devi uyandırdın 17 yıl sonra...
hesabın var mı? giriş yap