şükela:  tümü | bugün
 • 'gerçekten dış görünüş bu kadar önemli mi senin için?' dediği an bil ki ablamız şişman.
 • yıllar yılı önce ozalit şirketinden siparişler veriyordum. kadıköy'ün meşhur ozalitçisi cemil ozalit vardı. orada telefonları açan, sesi ipek gibi bir kızcağız vardı. inanılmaz bir tonlama, konuşurken alıp seni götürüyordu.
  bir gün kafaya koydum, günde 3 görüşmeden aşağı yapmadığımız telefonlarımızın son görüşmesinde,

  afedersin. bugün oraya gelsem, tanışabilir miyiz? dedim.
  aaa elbette morristownvalisi, ne demek. hatta ben 1 gibi yemeğe gidiyorum .gel seni burada güzel bir yere götüreyim dedi.
  altıma sıçtım, sevinçten. kısa bir süre sonra gidip berberde saçı başı yaptırdım. sakal traşı, yok parfümler aldım, ve şirketteki ortalama her mühendis ve mimar sevincime ortak oldular.
  vay kardeşim, manitaya gidiyor diye... o zamanlar ofisin haşin stajyeriyiz.

  vallaha 20 dakikalık yolu sanırım 6-7 dakika içerisinde aldım. sahilde olduklarını hatırladığım bir mekandı. merdivenleri çıktım ve adını bugün hatırlamadığım kızın adını sordum ve beklemeye başladım.
  kapıdaki yarım dünya, benden 3-4 yaş büyük kadın bir saniye çantamı alıp, geliyorum dedi.
  kaçsan kaçamazsın. bu ne desen olmaz! kala kaldım kapıda!
  ortalama 20-30 saniye yalan düşündüm ama dimağım durduğu için, birşey diyemedim.
  sanırım o da ofistekilere bir buluşmaya gidiyorum dediği için, ofisin içerisindeki kağıt kesip biçenler bana bakıp,
  -oooooooo çektiler!
  kızla birlikte saray muhallebicisine gidip, o 1.5 iskender, kola ben de bir soğuk su içmiştim. hesabı ben ödedim ve kalktık. ya kız benim suratıma 1 kere bile bakmadı. ortalama iskender ile sevişip, kolayla kızlığını bozdurdu. resmen sevişti. yemeği o kadar çok seviyor ki, o ana kadar yemekte tek konuştuğumuz konu, ayva tatlısı ve irmik helva tarifleri olmuştu.
  kızla onun büroya kadar yürüdük, sonra oradan minibüse binip eve gitmiştim. gün ortasında ofise dönmem gerekirken, 2 gün hasta yatmıştım. bünyem artık ne hayal etti ve elinde ne patladıysa, bugün gibi hatırlıyorum. boğazım ağrımış ve kulaklarım uğultu şeklinde sızılanmıştı! o yüzden sese aldanıp, mementoları göbeği ile yarışan kızlara dikkat!

  not: buluştuğum kız, etli butlu değildi. ortalama 1.60 boylarında 90 kg. üzerinde bir kızdı. göbeği ile memesi aynıydı ve oturduğunda koltukların yanında taşıyordu. tuvalete gidip, dönerken masaya baktığımda deniz anası gibi masayı kavramıştı!
 • (#85867386) telefonda duyduğu sese hallenecek kadar abazan olan suserin anladığını sandığı olaydır.
  ama sen yazışmamışsın birader.yazmışsın. sesine hallenip bedenini beğenmemişsin. madem beden takıntın var önce görmeliydin. gerçi kız yemek yemeyi senden daha çekici bulmuş. muhabbet yanlış yerlere kaymasın diye de tatlı tarifinden bahsetmiş. kim bilir belki hayal kırıklığını yüzüne yansıttın o da anladı.

  not:erkek 183 cm 80 kilo hafif atletik sarışın beyaz tenli.
  sen şimdi dış görünüş ve cinsiyet bilmeden yazarsın falan önlem alayım.
 • bunun tam karşılığı şişko erkekle yazıştığını anlamak değildir, hanzo erkekle yazıştığını anlamak değildir, fakir erkekle yazıştığını anlamaktır. empatiyi doğru yapmıyor kadınlar, fakir erkek düşünerek yaparlarsa aynı mide bulantısını hissedeceklerdir. kafanın uyuşması falan züğürt tesellisi, bunu diyenlerin yüzde 99'unda uyuşacak kadar bir kafa yok.

  (bkz: fakir erkekle yazıştığını anlamak)
 • sıkıntı yaratmaz. herkesle bir şey yaşayacak halimiz yok bazılarıyla arkadaşlık da kurmalıyız. ama şişko mişko olmamış beyler ayıp. bir 5 kilo fazlası olan hanımefendi diyeceksiniz.
 • hemen şarjınızın bitmek üzere oluşuna sebep olan elim durum.
 • bizim ülkede bunu sorun etmeyecek 493847 kişi çıkabilir, çünkü bu tayfa için kızın nefes alması kafi.
 • şişko nedir abicim
  balık etlidir ve oldukça sevimlidir
  azcık zayıflarsa ağzının suyunu akıtacaktır
 • geleceğe yatırımdır.

  düzenleme: bu yorumu yapma nedenim aşağılamak falan değil bu arada. zayıf birini istiyorum diyorsanız da idealdir. kilolu olup zayıflayan kızlar istisnasız güzel oluyor. insanlar ömür boyunca kilolu veya zayıf kalacak diye bir kaide yok sonuçta.

  linç edilmemek için 4 satır yazı yazdım amk.

  kadın kadındır çiçek babandır!!!
 • hede 2002de açılmış icq varmış uleyn icq msn bile demiyorum bakın.
  şimdi bu hedeyi hangi hayal kırıklığı yaşan eleman canlandırsa ona seslenmek isterim.
  mutlumusun uyuyan devi uyandırdın 17 yıl sonra...