şükela:  tümü | bugün
  • hede 2002de açılmış icq varmış uleyn icq msn bile demiyorum bakın.
    şimdi bu hedeyi hangi hayal kırıklığı yaşan eleman canlandırsa ona seslenmek isterim.
    mutlumusun uyuyan devi uyandırdın 17 yıl sonra...
  • başlığa açan denyoya :
    öğretim sınıfta biter, fakat eğitim ve insanlık ancak hayatla beraber sona erer.
  • şüşkoluğumuzu kimse sorgulamasın.
  • şişmanlık tercihse, şişman bunun sonuçlarına katlanır. değilse, başkaları bunun sonuçlarına katlanır. her durumda, sonuçlarına katlanılan bir şişmanlık olayı vardır.
  • o şişko hatun dediklerinizden ne cevherler çıkıyor bi bilseniz. hatunu 1 sene spor salonuna kaydettir. hatta yatırım amaçlı düşünerek parayı sen öde. zayıflasın bak gör afeti.
  • asıl mevzu şudur;

(bkz: #95200540)
  • yatirim tavsiyesidir $i$ko kizlar enfes seks yapar. hele boyu yerindeyse sizin kirmizi maymun gotunuzu bile silkerler. ho$unuza gider sizi seksist orçolar. o $i$ko kizlar siksin sizi.
  • benimle yazisanlarin anlayamayacagi. zayifmisim gibi yaziyorum hic belli olmuyor.
  • cok can sikici olay.

facebook, instagram gibi mecralarda tecrubelerime dayanarak gunes gozluksuz fotografi olmayan kizla bile yazismiyorum zira gozlugu cikarinca gotume benziyor. ayni sekilde fotograflari hep ayni acidan olan kizla da yazismiyorum zira diger acilardan da %99 ihtimalle gotume benziyor. kilosundan boyundan emin olmadigimla zaten kafadan yazismiyorum.

ama sozlukte bu durum birkac kez basima geldi (eski nickimle oldugu icin rahat rahat yaziyorum). entry'lerini okuyosun gayet guzel, anlasabilecegin tatli biri gibi geliyor. instagram ya da facebook alininca bi bakiyosun 1.50 boy 165 kilo. oehh be kardesim. ruhlar aleminde de yasamiyoruz.