şükela:  tümü | bugün
 • soğan salatasıyla süper gider. kinoa yiyen kansız gavatlara bakmayın siz.
 • koparılıp, soyulup -derisi yüzülüp- , ardından da parçalanan ve lime lime kesilen soğan cesedi yiyenler tarafından canice görülür.
 • o halde ben de toprağından, dalından koparılan sebze-meyveyi yedirmem kardeşim.

  adını 'salata' koyup bütün o sebzeleri karıştırıp afiyetle yiyorsunuz. meyveleri dalından kopartıp ailesinden ayırıp dilim dilim yiyorsunuz. biraz da bunu düşünün.
 • şişlenmiş ölü koyun parçalarının adı kebap değildir.

  kebap pek tabii biberle de olur, kebap bir pişirme şeklidir. pişirme şekli de değildir aslında, ateşte pişirmek demektir. patlıcan kebap da olur mesela, içine et koymak zorunda değilsindir. sik kırığı gibi sivrilmeyin bi aq.
 • veganlar mı yoksa feministler mi daha düşük zekalı diye ikilemdeydim, veganlar attı 1-0 oldu.

  t: gayet lezzetlidir. yanına çoban salata iyi gider.
 • sülalesiyle birlikte huzurlu ve mutlu bir şekilde hayatını sürdürüp rutin fotosentezi yapan maydonuzu ailesinden koparıp canlı canlı yıkayıp kesiyorsunuz lan bu katliamın daniskasıdır
 • "hayati işlevleri sona ermiş veya erdirilmiş ovis aries türünden bir canlının bedeninin spesifik kısımlarından bir kesici alet aracılığı ile ayırılmış ve müteakiben çeşitli baharat ve benzeri ürünler ile marine edilmiş vücut parçalarının metal veya tahtadan bir diken üzerine konumlandırılması ve bu elde edilen ürünün envai ısı uygulama yöntemleri ile insan tüketimi için uygun hale getirilmesi ile elde edilen, genelde anadolu coğrafyasında tüketilen bir çeşit besin türü" sanırım çok uzun bir başlık olacaktı.
 • ya o değilde bakkaldan kafası koparılmış tavuk alıyorum. sonra fantazi olsun diye onu kuşbaşı doğruyorum. bitti mi? hayır. gidiyorum kemiksiz yerlerini tavada kavuruyorum. ineklerden zorla alınan sütten yapılan kremayı üstüne döküyorum. içinede tavuğun canı yansın diye acı biber de koyuyorum. pişirmeye devam. kremada kıvamında pişince tabağa koyup o ölü tavuğu kreması ile yiyorum. sonra aradan zaman geçiyor ve tuvalete gidiyorum. sonra mı? söylemem.

  olayın nasıl olduğunu değil de nasıl anlattığının önemini gösteren başlık.

  not. türkiyede bu tarif meksikada ki gibi güzel olmuyor. ama belki size güzel gelebilir. yine de siz bilirsiniz.
  edit. de ler birleşik olacak.