şükela:  tümü | bugün
 • https://www.facebook.com/…deo.php?v=923254524391961

  şişli etfal hastanesinde tuvalete gitmeye üşenip şuracığa çaktırmadan sıçıveren çarşaflı teyzemiz.

  edit: çarşaf değilmiş arkadaşlar kabanmış. bu durumda gayet normal gözüküyor herşey.

  edit 2: olm siktirin gidin başka başlıklara yazın lan artık. 2 gündür gündem'in ağzına sıçtınız. altı üstü bir bok. kol gibi hem de. kıvamı da sert, hastanenin ortasında usulca yatı....asdasdasd ulan neyse tamam hadi biraz daha konuşun.
 • (bkz: zıçan adam)
 • burası bir hastane, hiç de doğru değil bu görüntülerin paylaşılması. ayrıca çarşaflı bacıyla kaban giymiş teyzeyi ayıramayanları göstermiştir.

  düzeltme: buna yol açacak bir ilaç almış olabilir, rahatsızlığı buna neden olmuş olabilir, rahatsızlığı bu olabilir, akli dengesi yerinde olmayabillir. bir sıkıntısı olmayan insan zaten bunu yapmaz, hastanede de bulunmaz. bu şekilde ifşa etmek çok yanlış. bunama başlangıcı olan anneannenizin şu durumdayken herkese gösterilmesi hoşunuza gider miydi mesela? ya da doğrudan sizin başınıza gelse? biraz empati yapın lütfen, "dışkılaması mı doğru olan?" şeklinde mesaj atmaya ihtiyacınız olmadığını düşünüyorum. en nihayetinde bilgisayar kullanabilecek kadar gelişmiş bir zekanız var.

  düzeltme: bu girdideki "çarşaflı bacı" ve "kaban giymiş teyze" ifadeleri başlıktaki ilk girdide ve o ilk girdinin yönlendirdiği bağlantıda geçen, kadını ötekileştiren ve onu siyasetin nesnesine dönüştürmekten başka bir işe yaramayan "türbanlı bacı" ya da "chp'li teyze" benzeri yakıştırmalara atfen, konuya dikkat çekme niyetiyle kullanılmıştır. cinsiyet ayrımcılığı bitmeli.
 • sergi açmış teyzedir. nasıl bir eser bıraktıysa gelen geçen dikkatle inceliyor. yanında bedri baykam'ın spermini sildiği peçeteyle müthiş bir kompozisyon oluşturabilir diye düşünüyorum.

  hastanelerdeki uzun kuyruklara karşı "sıçarım böyle hastaneye" temalı post-modern bir çalışma ortaya koymuş teyze. beğenirsin-beğenmezsin... yapıcı eleştirmek lazım.
 • bu ney lan. hahahhaha
 • bırakmış ve gitmiş.

  net ve iğrenç.
 • hayır teyzem onu tek parça halinde nasıl düşürdü... hayret... hadi bunu da açıklayın ataistler...
 • bir de modayı hiç takip etmediğimiz söylenir...

  onlarda; (bkz: sütyen takmama modası)

  şişli etfalde; (bkz: don giymeme modası)

  fight!
1150 entry daha

hesabın var mı? giriş yap