• bu saldırıları durdurmanın tek yolu taksi plakasının iptalidir. yövmiyeci şoför bile korkudan kıpırdamaz.
  • kimliği iptal edilip hayvanat bahçesine gönderilmesi gereken maymun. sirkten mi kaçtın be* kendi kazdıkları kuyunun sonucunu izlediğimiz video.
  • bence ortada anormal olan birşey yok, taksici dolmuşcu dediğin adam kötülüğün konsantre olmuş halidir. bu adam fıtratının gereğini yapıyor. ama istedikleri kadar zıplasınlar, bu düzeni kabul edecekler. bence, yevmiyeli çalışan tüm şoförler über e geçse kendileri için de iyi olur.
  • bu adamların cidden gerizekalı olduğunu gösterir.

ulan millet neden uber kullanıyor bi düşünün. neden adım başı taksi varken, elini attığı anda taksi bulabilecekken bazen dakikalarca uber bekliyor. nedenini bi düşünün.

allah allah yahu deyin. millet niye bizi tercih etmiyor diye bir düşünün. cumburbaşkanına ağlayacağınıza kendinize çeki düzen verin, uber gibi bir sistemi hayata geçirin.

sikiklere bak. sizin devriniz artık bitti. uber olmadı otobüse binerim o da olmadı otostop çekerim yinede binmem sikik arabalarınıza.
  • taksici terörünün devam ettiğini gösteren vakalardan biri.

bu ve benzeri dallamalar istiyorlar ki hem müşteriyi istediğim gibi düdükleyeyim hem de kimse bana dokunmasın. sürünün ulan. çölde susuz kalın. ya işinizi adam gibi yaparsınız ya da beter olursunuz.
  • bu tarz haberler gördüğümde yüzümde bir gülümseme oluşuyor. bu salaklar bu şekilde nefret topluyor ve en sonunda feci şekilde patlayacaklar. sonunuzu hızlandırdığınız için teşekkürler taksiciler.
  • hapisten çıkıp iş bulamayan, şoförlüğü de olan taksicilik yapıyor ülkede. sicili olan çok taksicinin taksisine bindim. hepsi öyledir demiiyorum, ama hapisten çıkınca gözlerine en mantıklı görünen meslek bu, hele bir de denetimli serbestlik falansa.
  • birileri bu taksicilere kendi ayaklarına sıktıklarını söylemeli. vandallıkla çözüm üretilemez.
  • normalde çomar edebiyatı yapmam ama taksicilik sosyo ekonomik olarak toplumun en alt sınıfındaki insanların yaygın olduğu meslek. adam gibi kendini eğitemeyenler zaten taksici oluyor (ya da öyle kalıyor). kendini biraz geliştirmiş birinin öyle bir ortamda olma durumu yok. genelliyorum evet ama ne yazık ki doğal bir sonuç. böyle insanlardan görgü, kibarlık, anlayış bekleyemiyoruz artık. maalesef şaşırtırdı bizi. durum öyle bir yere geldi. şoför arabadan çıkıp ters laf etse taksici katil olacak işte. al sana 3. sayfa haberi.

imla
  • neden uber kullanmamız gerektiğini gösteren taksici...

son 2 haftada taksiciler uber'in reklamını çok güzel yapıyor. sanırım bu süre içerisinde uber kullanım oranı %20 civarı artmıştır.
hesabın var mı? giriş yap