şükela:  tümü | bugün
  • dikkatimi çeken vahim olay.

geçen gün farkettim hakikaten kilolu bayan arkadaşlarım sadece profil fotoğrafı koymuşlar. yok yahu tesadüf mü acaba dedim birkaç kişiye daha baktım yine aynı.
    sadece lisede herkesin tanıdığı aşırı kilolu merve sadece boydan fotoğraf koyma cesareti gösteriyor. o da zaten artık ulusal bir marka haline geldiği için olan olmuş gözüyle bakıyor olaya sanırım.
    zaman kötü dostlarım dikkat etmek gerek.
  • (bkz: çare 2 bira)
  • bundan sana ne olması?
  • aksine şişman kadınlar aşırı özgüven duygusuna sahip olur. ve insatgramda boy boy fotoğraf paylaşan şişman kadınlar var. hatta üniversitede okuyan şişman kızlar, zayıf ve fit kızların bile giymediği açıklıkta giyinip geziyorlar. şişman olmaları demek, canlarının istemediğini giyinemedikleri demek değil, insanları yargılamaktan ne anlıyorsunuz anlamıyorum. belki hormonal dengeleri bozuk olduğu için şişmanlardır. anlıyorum pörtlemiş göbeklerini açıp, dolgun, etli ve selülitli bacaklarına daracık, kısa şort çekip görüntü zevkinizi bozmasını istemiyorsunuz.
  • ismi lazım değil, geçmişte bazı ünlülerin çeşitli uygulamalar ile paylaştıkları fotoğrafları düzenleyeyim derken nasıl rezil oldukları geldi bak şimdi aklıma. demek ki boydan fotoğraf paylaşan herkes de o kadar mükemmel değil. demek ki paylaştığı fotoğrafları düzeltmek için hatırı sayılır bir mesai harcayan bir güruh var.

bundan dolayıdır ki, canlısını görmeden genelleme yapmamak gerek.