şükela:  tümü | bugün
  • beni pek mutlu edecek düşmedir. biriniz de aşık olmadınız ki bana :(

ek: başıma bu da mı gelecekti der, başlığı açıp kaçana selam ederim.
  • yürekteki derinlere düşmek ise bu düşmek, pek hayırlı bir hadisedir. şişman insanlar ölsün mü lan? aşk denilen şey hadisenin şarkısı gibi beden ölçüsü mü seçmeye başladı?

velhasıl-ı kelam şişman insanlar daha güvenilir ve genelde biraz da zeki oldukları için bence daha da güzel bir şey bu. hem dırdırları da pek olmuyor, daha ne olsun arkadaşım?
  • aşık olmakla uzaktan yakından alakası olmayan, ve büyük ihtimalle hiç olmayacak olan insanların söyleyebileceği önermedir.
  • denize dusup yilana sarilmaktan daha tercih edilebilir olan dusme ve sarilma...

hem o sisman kiz sevistikce kivama gelir ve her kilo kaybetme asamasinda farkli bir tat alirsiniz...

balinadan baslar deniz kizina dogru evrilir belki. gec yakalarsaniz da sizin kaybiniz olur...

oh olsun :/
  • aşık olmayı geçtim kendileri ile evlenecek kadar düşen erkekler de vardır.
    biri de abim oluyor kendisi yüksek mühendis hemi de. amele felan da değil. ilginç mi?
  • bir insanı sadece kilosuyla değerlendirip toplumun koyduğu sınırları aştığı için değersiz görebilecek kadar aşağılık erkekler zaten o kadar düşmüşlerdir ki, bu kızlardan birine aşık olmak onları daha fazla düşüremez. o yüzden endişeleri olmasın, gönül rahatlığıyla aşık olsunlar.
  • (bkz: sazan.avi)
  • sanıldığı gibi bir düşüş değildir. görünüş takıntıları olmayanların aşkıdır.