şükela:  tümü | bugün
  • yeşillendirmeyenleri hiç güzel değil.
  • şişman kız avuntusu.
  • nasıl ki zayıf kızların hepsi güzel veya değil diyemiyorsak şişman kızlar için de böyle bir genelleme yapamayız ama gerçekten çok güzel şişman kızlar gördüm. hem yüz güzelliği, hem aurası, hem bir şekilde kilolarını kendine yakıştırabilmesi, kendi ile barışık olup bedeninin güzelliğinin farkında olabilmesi ile bu düşünceyi uyandıran kızlar var. güzellik kilo ile tamamiyle alakasızdır demiyorum ama şişman kızlar sadece kilolarından dolayı güzel bulunmayacakları gibi bir ön yargıya da kapılmasınlar.
  • şimdi kilonun güzellikle bir alakası aslında yok ancak çekiciliğe direkt etkisi var. en kötü kilo bakımdır saygıdeğer ekşi ahalisi. kendimizin iyiliği için yaptığımız şeyler bakımdır. dış yağ tabakamız kalınlaştıkça bakımlı oluşumuz azalır. (hastalık vb gibi özel durumlar hariç)

başlığa gelince "şişman kızların da güzel olması" şeklinde şişman kızlardan da güzel çıkıyor anlamında değişmesi gerekir. aksi taktirde şişman fetişcisi bir başlıktır..
  • bir dirhem et bin ayıp örter demişler. ecdadımızın bir bildiği vardır.

not:eskiden şişmanların daha sağlıklı olduğu düşünülüyordu. gamiti çıkmış bir insandansa normal şişmanlıktaki insan daha sağlıklı ve virüslere karşı daha dirençlidir.
  • başarılar diliyorum.
  • arkadaşa (bkz: bbw)gönderelim.
  • o biraz da şişmanlığına bağlı. chubby kategorisine hafif sikletten dalanları sevenlere saygı duyarım da michelin'in lastik adamı gibi vücudu olan hatunu kimse çekici bulana da "bu nasıl yokluk be kardeş?" demek istiyorum.