şükela:  tümü | bugün
  • "windows az sonra bilgisayarininiz omrunden en az 5 sene yiyecektir" mesajindan once karsilastiginiz kucuk hata.
  • turk telekom adsl selfcare in yıllardır çözülememiş problemi. bu nasıl bi hatadır ki yıllardır çözülemiyor anlamıyorum.

hayal ediyorum, telekom da sırf bu problem üzerine çalışan bir departman var, böyle üniversitelerden genç yetenekleri falan topluyorlar, herkes harıl harıl sistem hatası üzerine çalışıyor, sonra gün geliyor ipana reklamındaki gibi adamın biri çıkıyor "çözdüm ulan" diye haykırıyor. kotalı kullanıcılar bayram ediyor...
  • türk telekom'un kotalı kullanıcılar için hazırlamış olduğunu düşündüğüm bir tür tuzak. yada sadece benim bi yerimden salladığım komplo teorilerinden bir tanesi.

nedense bu sistem hataları kotalı kullanıcıların en kritik anlarına denk gelmektedir. internetten download edilecek sağlam şeyler bulmuşsundur. hemen akla kota gelir. girersin turk telekom adsl selfcareine merakla, acaba yetecek kotam var mı düşüncesiyle bekleyişi sürdürürken birden sistem hatası mesajını alırsınız. işte en kritik an odur. bir anda şeytan dürter. ya indir gitsin, nolcak zaten kaç mb dersin. ay sonunda sistem hatası mesajlarıyla artık karşılaşmazsınız. gayet düzgün hizmet vermeye devam eder etmesine ama siz çoktan kotayı doldurmuşsunuzdur zaten.
  • www.duslersirki.net adresinde bulunan bir bilim kurgu hikaye serisinin adı. şu ana kadar 2 bölüm yayınlanmış.
  • devlet dairelerindeki hiç bir şey anlamayan ve bilmeyen memur yumağının sıçışlarda kullandığı en önemli argüman , söz öbeği.