şükela:  tümü | bugün soru sor
  • stickker'a alternatif olarak doğan, hoş ve değişik etiketler satan instagram sayfası. özel tasarım etiketler sattıklarından dolayı fiyatlar normalin azıcık üstünde fakat takipçileriyle olan interaktif iletişimleri ve yaptıkları jestlerden dolayı gönlümü ışık hızıyla kazandılar.

"bilgisayarınız mac ise güzel durur, değilse mac gibi durur."
  • mükemmel yaratıcılığıyla dikkatimi çekmiş, siparişin hemen ardından ışık hızında gönderisiyle de kalbimi fethetmiş oluşum.

bu arada gerçekten bilgisayarınız mac ise güzel duruyor...
  • siparişimde yaşanan stok sıkıntısı nedeniyle bir günlük gecikmeden dolayı 8 tane hediye sticker yollamışlardır. gönül almayı iyi bilirler. mac olmayan bilgisayarı mac gibi göstermeyi de. yalova geceleri is the interchange station for sıtaykır.
  • başarılı bir pazarlama tekniğinin ekmeğini yiyen overrated sticker markası. bir kaç instagram fenomenine yolladıkları stickerlar sayesinde adlarını duyurup, yürüdüler. fakat stickerlarının nesi bu kadar popüler kesinlikle anlamış değilim.

geç gelen edit: instagram storylerinde bu yorumumu paylaşıp, mesaj kutuma bir iki nefret gelmesini sağladıkları için an itibariyle kendilerinden daha da nefret ettim.
  • aldığımdan beri zarfın içinde duruyor. kıyamadım yapıştırmaya.

ya şu aşko’nun sitaykırını alıp kullanan var mı cidden merak ediyorum
  • abi iş yoğğğ diye ağlayan genç kardeşlerimizin ders çıkarması gereken girişimdir. içinde bulunduğumuz çağ bu ve bunun gibi girişimlere para kazandırmaya müsait bir çağdır. kıymetini bilen kazanır. ayrıca tarzlarını sevdim.
  • fikir annesi hanım ile uzun uzadıya arkadaşımızın kafesinde oturup konuşma fırsatı geçmişti elime. aslında fikir olarak çok basit fakat yaratıcılık olarak çok uçsuz bucaksız bir hayalgücü istiyor. umarım çok ama çok mutlu olur. seviliyorsun sıtaykır